
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
О/п, 80х80х50мм үшін TYCO дәнекерлеу қораптары TYCO дәнекерлеу қораптарында сым түріндегі тығыздағыш бар, ол су ағындарынан және шаңның ішке енуінен қорғайды - IP 54. Бұл осы бұйымдарды үй-жайлардың ішінде және сыртында агрессивті және ылғалды ортада монтаждау мүмкіндігін береді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | RUVinil |
| Түсі | Ақ |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 80 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 67040М |
| Қайырымдылық | N |
| Салмақ | 0.076 |
| Биіктігі | 8 см |
| Кепілдік | 1 жыл |
| ТҮК коды | 0200213753506 |
| СЭҚ ТН коды | 3925901000 |
| Тауардың коды Kaspi | 134997906 |
| Қысқаша атауы (қаз) | TYCO 67040М тарату қорабы |
| Көлем | 0.000681882 |
| Толық атауы (қаз) | TYCO 67040М тарату қорабы, ашық монтажға арналған, 80×80×50 мм, ашылатын қақпақпен |
| Шаң-ылғалдан қорғау дәрежесі IP | IP54 |
| Штрих-код | 4670030110459 |
- Бағасы: 737 ₸


