
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
О/п, 98х98х60мм үшін TUCO дәнекерлеу қораптары TYCO дәнекерлеу қораптары тұрғын үйлердің подъездерінде, ауруханаларда, қоғамдық ғимараттарда, сауда орталықтарында және өндірістік ғимараттарда ашық сымдарды орнату кезінде электр желісінің сымдарын тармақтау үшін қолданылады. Бұл осы бұйымдарды үй-жайлардың ішінде және сыртында агрессивті және ылғалды ортада монтаждау мүмкіндігін береді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | RUVinil |
| Түсі | Сұр |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 98 мм |
| Ені | 98 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 67048 |
| Қайырымдылық | N |
| Салмақ | 0.159 |
| Кепілдік | 1 жыл |
| ТҮК коды | 0200213753476 |
| СЭҚ ТН коды | 3925901000 |
| Қысқаша атауы (қаз) | TYCO 67048 тарату қорабы |
| Көлем | 0.000834549 |
| Толық атауы (қаз) | TYCO 67048 тарату қорабы, ашық монтажға арналған, 98×98×60 мм, гермовводсыз |
| Шаң-ылғалдан қорғау дәрежесі IP | IP55 |
| Штрих-код | 4607162731139 |
- Бағасы: 1 729 ₸


