
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
О/п 100х100х35мм үшін TYCO айырғыш қорабы о/п, 12 енгізуге арналған айырғыш қорап. Сымдарды тартуға және тұтыну нүктесін (розеткалар, шамдар) электр қуатымен қамтамасыз етуге арналған. Тұрғын, әкімшілік және өндірістік үй-жайларда қолданылады. Монтаждау дюбель –шегеге жүргізіледі.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | RUVinil |
| Түсі | Сұр |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 100 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 67095 |
| Қайырымдылық | N |
| Салмақ | 0.052 |
| Биіктігі | 10 см |
| Кепілдік | 1 жыл |
| СЭҚ ТН коды | 3925901000 |
| Қысқаша атауы (қаз) | TYCO 67095 тарату қорабы |
| Көлем | 0.000458885 |
| Толық атауы (қаз) | TYCO 67095 тарату қорабы, ашық монтажға арналған, 100×100×35 мм |
| Шаң-ылғалдан қорғау дәрежесі IP | IP54 |
| Штрих-код | 4607019178315 |
- Бағасы: 828 ₸


