
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
О/п, 100х100х50мм үшін TUSO дәнекерлеу қорабы TYCO дәнекерлеу қораптарында сым түріндегі тығыздағыш бар, ол су ағындарынан және шаңның ішке енуінен қорғайды - IP 54. Бұл осы бұйымдарды үй-жайлардың ішінде және сыртында агрессивті және ылғалды ортада монтаждау мүмкіндігін береді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | RUVinil |
| Түсі | Сұр |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 100 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 67050 |
| Қайырымдылық | N |
| Салмақ | 0.163 |
| Биіктігі | 10 см |
| Кепілдік | 1 жыл |
| ТҮК коды | 0200289010114 |
| СЭҚ ТН коды | 3925901000 |
| Қысқаша атауы (қаз) | TYCO 67050 тарату қорабы |
| Көлем | 0.000966 |
| Толық атауы (қаз) | TYCO 67050 тарату қорабы, ашық монтажға арналған, 100×100×50 мм |
| Шаң-ылғалдан қорғау дәрежесі IP | IP54 |
| Штрих-код | 4607019172894 |
- Бағасы: 1 275 ₸


