

Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
С/п, 240х195х90мм үшін TUSO дәнекерлеу қорабы герметикалық жетектерсіз TYCO дәнекерлеу қораптары тұрғын үйлердің подъездерінде, ауруханаларда, қоғамдық ғимараттарда, сауда орталықтарында және өндірістік ғимараттарда ашық сымдарды орнату кезінде электр желісінің сымдарын тармақтау үшін қолданылады. Өзінің жиынтықтамасында тығыздауыш төлкелер ВТ 55,5 дана, монтаждық бітеуіш 2 дана, тығыздауыш 1 дана бар.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | RUVinil |
| Түсі | Сұр |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 195 мм |
| Ені | 240 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 67066 |
| Қайырымдылық | N |
| Салмақ | 0.75 |
| Кепілдік | 1 жыл |
| СЭҚ ТН коды | 3925901000 |
| Қысқаша атауы (қаз) | TYCO 67066 тарату қорабы |
| Көлем | 0.0068586 |
| Толық атауы (қаз) | TYCO 67066 тарату қорабы, ашық монтажға арналған, 240×195×90 мм, гермовводсыз |
| Шаң-ылғалдан қорғау дәрежесі IP | IP55 |
| Штрих-код | 4607162737919 |
- Бағасы: 5 553 ₸


