
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Теледидар мен мониторларға арналған Deluxe DLLP43-22 кронштейні Қабырғалық аспа кронштейні экран өлшемі 23"-тен 42"-ге дейінгі теледидарлар мен мониторларға жарамды. Рұқсат етілген максималды жүктеме 40 кг. Бекіткіштер жоғары сапалы металдан жасалған және орнату саңылауларының ең көп таралған өлшеміне ие. Бекіту қарапайым және жылдам орнатуға бейімделген. Жиынтықта қазақ және орыс тілдеріндегі нұсқаулық бар. Deluxe бекіткіштері бөлшек сауда үшін тамаша екі тілде жарқын және түпнұсқа қаптамаға ие. VESA-мен үйлесімділік: 75x75,100x100,200x100,200x200 Рұқсат етілген жүктеме: 40 кг
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Deluxe |
| Максималды жүктеме | 40 кг |
| Орнату әдісі | Қабырға |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | DLLP43-22 |
| Қайырымдылық | N |
| Салмақ | 0.633 |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Экран диагоналы | 0 |
| Нұсқаулық | Қазақ және орыс тілдерінде құрастыру бойынша егжей-тегжейлі нұсқаулық |
| СЭҚ ТН коды | 8302500000 |
| Тауардың коды Kaspi | 22500029 |
| Қысқаша атауы (қаз) | Теледидар мен мониторларға арналған Deluxe DLLP43-22 кронштейні, 23"-42" |
| Көлем | 0.001071225 |
| Толық атауы (қаз) | Теледидарлар мен мониторларға арналған кронштейн, Deluxe, DLLP43-22, максималды жүктеме – 40 кг, экран диагоналі 23″–42″, қара түсті |
| VESA өлшемі | 75x75,100x100, 200x100, 200x200 |
| Қабырғадан қашықтығы | 2,2 см, |
| Бағасы төмендетілді | Иә |
| Түсі | Қара |
| Штрих-код | 2000214297966 |
- Бағасы: 3 320 ₸


