
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Коммуникациялық шкаф SHIP 601S.6842.54.100 154 сериялы шкафтар компьютерлік, телекоммуникациялық, серверлік жабдықтарды орнатуға арналған. Жоғары дәлдіктегі технология бойынша қалыңдығы 2 мм мойынтірек профилінің, 1,5 мм бұрыштық профильдің және 1,2 мм басқа компоненттердің жоғары сапалы суықтай илектелген болат қаңылтырынан жасалған. Олардың бетін алдын ала фосфаттау арқылы жоғары сапалы ұнтақ жабыны бар. Салмағы 800 кг-ға дейінгі жабдықты орнатуға мүмкіндік беретін беріктігі жоғары шкафтардың конструкциясы. Ені 600 мм шкафтарға арналған тік кабельді ұйымдастырушылар өндірушілермен қамтамасыз етілмеген.2 бөлімнен тұрады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | SHIP |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 601S.6842.54.100 |
| Қайырымдылық | N |
| Салмақ | 96.85 |
| Сыйымдылығы | 19", 42U |
| Өлшемдері (ШхГхВ) | 600х800х2000 мм |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Қосымша ақпарат | Құлыпы бар алмалы-салмалы бүйірлік панельдер |
| Артқы есік | Алты бұрышты саңылаулары бар перфорацияланған болат есік |
| СЭҚ ТН коды | 8538100000 |
| Қысқаша атауы (қаз) | SHIP коммуникациялық шкафы 601S.6842.54.100 42U 600×800×2000 мм |
| Максималды жүктеме | 800 келіге дейін |
| Көлем | 0.3699024 |
| Алдыңғы есік | Тығыздығы жоғары перфорациясы бар есік |
| Қамту | Бетін алдын ала фосфаттаумен ұнтақты-полимерлік |
| Пайдалы тереңдік | 570 мм |
| Толық атауы (қаз) | SHIP коммуникациялық шкафы, 601S.6842.54.100, 154 сериясы, 19'' 42U, 600×800×2000 мм, Е×Т×Б, алдыңғы есік жоғары тығыздықтағы перфорациямен, артқы есік перфорацияланған болат, алтыбұрышты тесіктерімен, IP20, қара |
| Серия | 154 |
| Шаң-ылғалдан қорғау дәрежесі IP | IP20 |
| Тасымалдаушы профильдің қалыңдығы | 2 мм |
| Түсі | Қара |
| Штрих-код | 6902412201522 |
- Бағасы: 284 179 ₸


