


Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Intel Deepcool CK-11508 процессорына арналған салқындатқыш Deepcool CK-11508 процессорына арналған салқындатқыш - белсенді ауамен салқындатылатын құрылғылар класы. Процессорларға арналған бұл салқындату жүйесінде радиатор жоғары сапалы алюминийден жасалған. Салқындату құрылғысының желдеткіші мойынтіректердің гидродинамикалық түрімен жабдықталған және диаметрі 92 мм. Deepcool CK-11508 салқындату жүйесінде жүйенің тұрақтылығы мен қауіпсіздігін арттыру үшін бұрандалы қондырғы бар. Deepcool CK-11508 желдеткіші Intel (S1200/1150/S1155/S1156) розеткалары бар процессорларға орнатуға арналған. Белсенді салқындату жүйесінде басқару үшін 3 істікшелі қосқыш бар, сондықтан желдеткіштің стандартты 2200 айн/мин айналу жиілігін өзгерту мүмкіндігі жоқ. Сонымен қатар, Deepcool CK-11508 салқындатқышы өте тыныш құрылғы болып табылады, өйткені оның шу деңгейі небәрі 30,1 дБ құрайды. DEEPCOOL брендінің салқындату жүйелері жоғары сапалы, ыңғайлы және өнімді құрылғылар болып табылады, олар
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Deepcool |
| қызметі | Процессорға арналған |
| Мойынтірек түрі | Гидродинамикалық |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| TDP | 65W |
| Артикул | CK-11508 DP-ICAS-CK11508 |
| Қайырымдылық | N |
| Салмақ | 0.249 |
| Ауа ағыны | 42,35 CFM |
| Процессорға арналған салқындатқыштың биіктігі, мм | 69 |
| Өлшемдері (ШхГхВ) | 95х95х69,5 мм |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Желдеткіштің диаметрі, мм | 92 |
| Қосымша ақпарат | бұрандаларда |
| ТҮК коды | 0200215739249 |
| СЭҚ ТН коды | 8414592000 |
| Тауардың коды Kaspi | 30900031 |
| Желдеткіштер саны | 1 дана |
| Қысқаша атауы (қаз) | Процессорға арналған салқындатқыш Intel Deepcool CK-11508 |
| Кернеу | 12 Вольт |
| Жаңа | Жоқ |
| Көлем | 0.000915075 |
| Толық атауы (қаз) | Процессорға арналған салқындатқыш, Deepcool, CK-11508 DP-ICAS-CK11508, Intel 1200/115х, 65W, 92мм, 2200±10% айн/мин, 42.35CFM, 30.1dB(A), 3pin, 95х95х69,5мм, Қара |
| Жұмыс кезінде тұтынылатын қуат | 2,4 Вт |
| Айналу жылдамдығы | 2200±10% айн/мин |
| Бағасы төмендетілді | Иә |
| Розетка | 1151 / 1200 |
| Қосқыш түрі | 3-pin PWM |
| Шу деңгейі | 30,1 дбА |
| Түсі | Қара |
| Штрих-код | 6933412707882 |
- Бағасы: 2 649 ₸


