


Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Қабырғаға орнатылатын коммуникациялық шкаф SHIP VA5415.01.100 VA сериялы екі секциялы шкафтар телекоммуникациялық жабдықты орнатуға арналған. Жоғары дәлдіктегі технология бойынша жүк көтергіш профильдің қалыңдығы 1,5 мм және қалған құрамдас бөліктері 1,0 мм жоғары сапалы суықтай илектелген болат қаңылтырдан жасалған. Олардың бетін алдын ала фосфаттау арқылы жоғары сапалы ұнтақ жабыны бар. Салмағы 30 кг-ға дейінгі жабдықты орнатуға мүмкіндік беретін еденді орнату мүмкіндігі бар беріктігі жоғары шкафтардың конструкциясы. Корпустың астыңғы, үстіңгі және артқы жағынан кабельді енгізу. Белсенді салқындатуды орнатуға арналған саңылаулар қарастырылған (әрқайсысы 120 мм екі желдеткіш үшін); Алдыңғы есіктің бұрылу бұрышы 180 градус; 5 қабатты гофрокартоннан жасалған қорапта бөлшектелген түрде жеткізіледі; Бұл жабдық халықаралық стандарттар бойынша жоғары сапа талаптарына сәйкес келеді: ANSI/EIA RS-310-D, IEC60297-2, DIN41494;PART1, DIN41494;PART7.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | SHIP |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | VA5415.01.100 |
| Қайырымдылық | N |
| Салмақ | 24.45 |
| Сыйымдылығы | 19", 15U |
| Өлшемдері (ШхГхВ) | 540х450х725 мм |
| Кепілдік | 1 жыл |
| СЭҚ ТН коды | 8538100000 |
| Қысқаша атауы (қаз) | SHIP қабырғаға арналған коммуникациялық шкаф VA5415.01.100 15U 540x450x725 мм |
| Максималды жүктеме | 30 келі |
| Көлем | 0.12312 |
| Қамту | Бетін алдын ала фосфаттаумен ұнтақты-полимерлік |
| Пайдалы тереңдік | 360 мм |
| Толық атауы (қаз) | Қабырғаға арналған коммуникациялық шкаф, SHIP, VA5415.01.100, VA сериясы, 19'' 15U, 540x450x725 мм, ЕxТxБ, IP20, Екісекциялық, Қара |
| Серия | VA |
| Шаң-ылғалдан қорғау дәрежесі IP | IP20 |
| Тасымалдаушы профильдің қалыңдығы | 1.5 мм |
| Түсі | Қара |
| Штрих-код | 6905082014072 |
- Бағасы: 71 145 ₸


