

Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Қабырғаға орнатылатын коммуникациялық шкаф SHIP VP5406.100 VP сериялы шкафтар телекоммуникациялық жабдықты орнатуға арналған. Жоғары дәлдіктегі технология бойынша жүк көтергіш профильдің қалыңдығы 1,2 мм және қалған құрамдас бөліктері 1,0 мм жоғары сапалы суықтай илектелген болат қаңылтырдан жасалған. Олардың бетін алдын ала фосфаттау арқылы жоғары сапалы ұнтақ жабыны бар. Салмағы 60 кг-ға дейінгі жабдықты орнатуға мүмкіндік беретін еденді орнату мүмкіндігі бар беріктігі жоғары шкафтардың конструкциясы. Корпустың астыңғы, үстіңгі және артқы жағынан кабельді енгізу. Белсенді салқындатуды орнатуға арналған саңылаулар қарастырылған (әрқайсысы 120 мм екі желдеткіш үшін); Алдыңғы есіктің бұрылу бұрышы 180 градус; 5 қабатты гофрокартоннан жасалған қорапта бөлшектелген түрде жеткізіледі; Бұл жабдық халықаралық стандарттар бойынша жоғары сапа талаптарына сәйкес келеді: ANSI/EIA RS-310-D, IEC60297-2, DIN41494;PART1, DIN41494;PART7.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | SHIP |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | VP5406.100 |
| Қайырымдылық | N |
| Салмақ | 15 |
| Сыйымдылығы | 19" 6U |
| Өлшемдері (ШхГхВ) | 570х450х380 мм |
| Кепілдік | 1 жыл |
| СЭҚ ТН коды | 8538100000 |
| Қысқаша атауы (қаз) | SHIP қабырғаға арналған коммуникациялық шкаф VP5406.100 6U 570x450x380 мм |
| Максималды жүктеме | 60 келі |
| Көлем | 0.0552 |
| Алдыңғы есік | Металл |
| Қамту | Бетін алдын ала фосфаттаумен ұнтақты-полимерлік |
| Пайдалы тереңдік | 360 мм |
| Толық атауы (қаз) | Қабырғаға арналған коммуникациялық шкаф, SHIP, VP5406.100, VP сериясы, 19'' 6U, 570x450x380 мм, ЕxТxБ, IP20, Қара |
| Серия | VP |
| Шаң-ылғалдан қорғау дәрежесі IP | IP20 |
| Тасымалдаушы профильдің қалыңдығы | 1.2 мм |
| Түсі | Қара |
| Штрих-код | 6902411160004 |
- Бағасы: 43 200 ₸


