


Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Инвертор DI-800-F-LCD құрылғысы, тұрақты токты айнымалы токқа түрлендіруге арналған. Көбінесе автомобиль аккумуляторынан (12 V) тұрмыстық құрылғыларды (220 VAC) пайдалану үшін қолданылады. Осы сериядағы инверторларда қалалық желіден өлі автомобиль аккумуляторларын зарядтауға арналған кіріктірілген функция бар. Сондай-ақ қосылатын сыртқы батареялары бар UPS орнына кеңінен қолданылады. Қосылатын батареялардың максималды жалпы сыйымдылығы шектелмейді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | SVC |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Автоматты түрде қосу | Иә |
| Артикул | DI-800-F-LCD |
| Қауіпсіздік | Иә |
| Дыбыссыз режим | Иә |
| Қайырымдылық | N |
| Салмақ | 11.28 |
| Режимдерді ауыстыру уақыты | 3 мс |
| Шығу жиілігі | 50/60 ±0,5Гц |
| Өлшемдері (ШхГхВ) | 257x290x123 |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Жұмыс ауқымы AVR | 145-270В |
| Кабель ұзындығы | 1,5 м |
| ДК-мен байланысуға арналған интерфейс | USB (Smart технологиясы) |
| СЭҚ ТН коды | 8504408500 |
| Шығыс қосқыштарының саны мен типі | 2 х Шүко |
| Қысқаша атауы (қаз) | SVC DI-800-F-LCD түрлендіргіші |
| Беткі тақта | СК-дисплей |
| Қуаты (Вт) | 800ВА / 640Вт |
| Мақсаты | Иә |
| Батарея жинағының кернеуі | ±12В |
| Көлем | 0.027113125 |
| Толық атауы (қаз) | Инвертор, SVC, DI-800-F-LCD, қуаты 800VA/640W, кірісі 12V және/немесе 220V, шығысы 220V (таза синусоидалық шығыс), AVR жұмыс диапазоны: 145-270V, USB порты, батареяны зарядтау функциясы 15A, қара |
| Жұмыс ылғалдылығы | 20-90% (конденсациясыз) |
| Жұмыс температурасының диапазоны | 0-ден 40 °С-қа дейін |
| Құрамы | Металл, пластик |
| Батарея жинағын қосу түрі | Бұрандалы қосылыс |
| Шығыс сигналының нысаны | Синусоиды толқын |
| Түсі | Қара |
| Штрих-код | 6908112013168 |
- Бағасы: 54 599 ₸


