

Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Қабырғаға орнатылатын коммуникациялық шкаф SHIP 5622.01.100 SE сериялы шкафтар телекоммуникациялық жабдықты орнатуға арналған. Жоғары дәлдіктегі технология бойынша жүк көтергіш профильдің қалыңдығы 1,5 мм және қалған құрамдас бөліктері 1,0 мм жоғары сапалы суықтай илектелген болат қаңылтырдан жасалған. Олардың бетін алдын ала фосфаттау арқылы жоғары сапалы ұнтақ жабыны бар. Салмағы 60 кг-ға дейінгі жабдықты орнатуға мүмкіндік беретін еденді орнату мүмкіндігі бар беріктігі жоғары шкафтардың конструкциясы. Алынбалы бүйірлік панельдер орнатылған жабдықтың артқы жағына техникалық қызмет көрсетудің қарапайымдылығын қамтамасыз етеді. Кабельді төменгі жағынан да, үстіңгі жағынан да енгізу; Белсенді салқындатуды орнатуға арналған саңылаулар қарастырылған (әрқайсысы 120 мм екі желдеткіш үшін); Алдыңғы есіктің бұрылу бұрышы 180 градус; 5 қабатты гофрленген картоннан жасалған қорапта бөлшектелген түрде жеткізіледі; Бұл жабдық халықаралық стандарттарға сәйкес жоғары сапа талаптарына жауап береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | SHIP |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 5622.01.100 |
| Қайырымдылық | N |
| Салмақ | 38.35 |
| Сыйымдылығы | 19", 22U |
| Өлшемдері (ШхГхВ) | 570х600х1080 мм |
| Кепілдік | 1 жыл |
| СЭҚ ТН коды | 8538100000 |
| Қысқаша атауы (қаз) | SHIP қабырғаға орнатылатын коммуникациялық шкафы 5622.01.100 22U 570×600×1080 мм |
| Максималды жүктеме | 60 келі |
| Көлем | 0.113553 |
| Қамту | Бетін алдын ала фосфаттаумен ұнтақты-полимерлік |
| Пайдалы тереңдік | 510 мм |
| Толық атауы (қаз) | SHIP қабырғаға орнатылатын коммуникациялық шкафы, 5622.01.100, SE сериясы, 19'' 22U, 570×600×1080 мм, Е×Т×Б, IP20, қара |
| Серия | SE |
| Шаң-ылғалдан қорғау дәрежесі IP | IP20 |
| Тасымалдаушы профильдің қалыңдығы | 1.5 мм |
| Түсі | Қара |
| Штрих-код | 6917061100812 |
- Бағасы: 104 594 ₸


