
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Гофрленген құбыр 16 мм ПВХ жеңіл зондпен Гофрленген құбырлар жанбайтын және жанбайтын материалдардан жасалған қабырғаларға (қабырғаларға), төбелерге (төбелерге) ашық және жасырын сымдар үшін қолданылады. Өздігінен сөнетін ПВХ материалы қысқа тұйықталудан және жалынның құбыр арқылы таралуынан тұтану мүмкіндігін болдырмайды.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | RUVinil |
| Материал | ПВХ |
| Түсі | Сұр |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 100 м |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 11601 |
| Қайырымдылық | N |
| Салмақ | 0.034 |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Диаметрі | 16 мм |
| СЭҚ ТН коды | 3917390008 |
| Қысқаша атауы (қаз) | РУВИНИЛ 11601 ПВХ гофрленген құбыры 16 мм |
| Көлем | 0.000440423 |
| Толық атауы (қаз) | РУВИНИЛ 11601 гофрленген құбыр, 16 мм, ПВХ, зонды бар жеңіл, сұр, 100 м/б |
| Штрих-код | 4607019170081 |
- Бағасы: 146 ₸


