


Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Yeelight LED Filament Light шамы Классикалық стильдегі жаңа технологиялар -Ретро дизайн - Жарықтылықты реттеу -Ақылды басқару элементтері - Қуатты аз тұтыну Дәстүр мен заманауилықтың үйлесімі Жарықтандыруды толық бақылау ХІХ ғасырдан бері сақталып келе жатқан шамның классикалық пішіні 150 жылға жуық уақыт бойы айтарлықтай өзгерген жоқ, дегенмен заманауи жарықдиодты технологияны пайдалану дәстүрлі шамдарды одан да жақсырақ және үнемді етуге мүмкіндік береді. классика мен қазіргі заманның ең жақсы ерекшеліктері. 2700К жарық температурасы Ең жақсы естеліктерді оятады 2700К температурадағы жарық батып бара жатқан күннің шағылысуына ұқсайды, бұл бүкіл үйде жайлы атмосфера жасайды. Ыңғайлы реттеу арқылы 700 лм-ге дейінгі жарықтылық Yeelight шамын күндізгі уақытта да, қараңғы түнде де жұмыс істеуге реттеуге мүмкіндік береді. MiHome және Apple HomeKit-ті қолдау Yeelight смарт шамы MiHome және Apple HomeKit экожүйелерінде жұмыс істей алады, бұл кез келген ыңғайлы дауыстық көмекші арқылы дауыстық пәрмендер арқылы басқаруға, сондай-ақ басқа құрылғылармен өзара әрекеттесудің әртүрлі сценарийлерін жасауға мүмкіндік береді. Смартфоннан басқару элементтері Yeelight смарт шамында смарт үйдегі Wi-Fi модулі орнатылған, оның көмегімен смартфондағы қолданба арқылы әртүрлі параметрлерді өзгерту арқылы оны үй желісіне қосуға болады. Сонымен қатар, смарт үй мүмкіндіктері шамдарды қашықтан қосу немесе жұмыс таймерін орнату арқылы тіпті үйден тыс жерде де шамды басқаруға мүмкіндік береді. Тиімді және үнемді Yeelight смарт шамында 117 лм/Вт-қа дейінгі элементтердің жарқырау жарықтығына қол жеткізе алатын, дәстүрлі жарықдиодты шамдардан әлдеқайда асып түсетін және қарапайым электр энергиясын тұтынумен қуантуды жалғастыратын жоғары тиімді басқару чипі орнатылған. Төмен қуат тұтыну Қуаты небәрі 6 Вт болатын Yeelight шамы 700 лм жарық ағынын шығарады және жақсартылған дизайнының арқасында ол ұзақ уақыт бойы жарқын жарықпен қуантады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Yeelight |
| Жертөле | E27 |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Wi-Fi | 802.11 б/г/н, 2.4 гГц, Wi-Fi тікелей |
| Артикул | YLDP12YL |
| Қайырымдылық | N |
| Салмақ | 0.156 |
| Кіру | 200-240В ~ 50/60 Гц |
| Кепілдік | 3 ай |
| СЭҚ ТН коды | 8539520009 |
| Қысқаша атауы (қаз) | Yeelight LED Filament Light шамы |
| Материал | Пластик |
| Қуаты (Вт) | 6 Вт |
| Көлем | 0.000019635 |
| Толық атауы (қаз) | Шам, Xiaomi, Yeelight LED Жіп Light, YLDP12YL, 700lm, Сымсыз қосу: Wi-Fi, 6W |
| Бағасы төмендетілді | Иә |
| Үйлесімділік | Mi Home; Yeelight |
| Жарықтандыру температурасы | Жылы |
| Қосылу түрі | Wi-Fi |
| Құрылғыны басқару | Яндекстен дауыстық Алиса, Siri |
| Түс температурасы | 2700 МЫҢ |
| Штрих-код | 6924922202172 |
| Жарықтық | 700 лм |
- Бағасы: 4 857 ₸


