


Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Kingston компаниясының USB-жинақтағышы, Kingston, DTX/256GB, 256GB, USB 3.2, DataTraveler® Exodia қара жинақтағышы ноутбуктерге, үстелдік компьютерлерге, мониторларға және басқа сандық құрылғыларға оңай қол жеткізу үшін USB 3.2 Gen 1 өнімділігін қамтамасыз етеді. DT Exodia құжаттарды, музыканы, бейне файлдарды және т.б. жылдам тасымалдауға және ыңғайлы сақтауға мүмкіндік береді. Практикалық құрылымы мен стильді түстері бұл дискіні жұмыста, үйде, мектепте немесе кез келген басқа жерде күнделікті пайдалану үшін тамаша шешім етеді. 256 ГБ дейінгі DT Exodia сыйымдылығы опциялары қолжетімді. Диск бес жылдық кепілдікпен, ақысыз техникалық қолдаумен қамтамасыз етілген және барлық Kingston өнімдеріне тән аңызға айналған сенімділікпен ерекшеленеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Kingston |
| Түсі | Қара |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | DTX/256GB |
| Қайырымдылық | N |
| Салмақ | 0.013 |
| Кепілдік | 5 жыл |
| Интерфейстер | USB 3.2 |
| ТҮК коды | 0200161194727 |
| СЭҚ ТН коды | 8523511000 |
| Тауардың коды Kaspi | 100842887 |
| Қысқаша атауы (қаз) | USB-жинақтауыш Kingston DTX/256GB 256GB Қара |
| Материал | Металл/пластик |
| Жинақтағыштың көлемі | 256 ГБ |
| Көлем | 0.000096572 |
| Толық атауы (қаз) | USB-жинақтауыш, Kingston, DTX/256GB, 256GB, USB 3.2, Қара |
| Бағасы төмендетілді | Иә |
| Штрих-код | 740617310023 |
- Бағасы: 17 115 ₸


