


Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Kingston USB Drive, Kingston, DTKN/64GB, 64GB, USB 3.2, Kingston күміс DataTraveler® Exodia Drive ноутбуктерге, жұмыс үстелі компьютерлеріне, мониторларға және басқа сандық құрылғыларға оңай қол жеткізу үшін USB 3.2 Gen 1 өнімділігін қамтамасыз етеді. DT Exodia құжаттарды, музыканы, бейне файлдарды және т.б. жылдам тасымалдауға және ыңғайлы сақтауға мүмкіндік береді. Практикалық құрылымы мен стильді түстері бұл дискіні жұмыста, үйде, мектепте немесе кез келген басқа жерде күнделікті пайдалану үшін тамаша шешім етеді. 256 ГБ дейінгі DT Exodia сыйымдылығы опциялары қолжетімді. Диск бес жылдық кепілдікпен, ақысыз техникалық қолдаумен қамтамасыз етілген және барлық Kingston өнімдеріне тән аңызға айналған сенімділікпен ерекшеленеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Kingston |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | DTKN/64GB |
| Қайырымдылық | N |
| Салмақ | 0.016 |
| Кепілдік | 5 жыл |
| Интерфейстер | USB 3.2 |
| ТҮК коды | 0200180380125 |
| СЭҚ ТН коды | 8523511000 |
| Тауардың коды Kaspi | 100842878 |
| Қысқаша атауы (қаз) | USB-жинақтауыш Kingston DTKN/64GB 64GB Күміс |
| Материал | Металл/пластик |
| Жинақтағыштың көлемі | 64 ГБ |
| Көлем | 0.000055 |
| Толық атауы (қаз) | USB-жинақтауыш, Kingston, DTKN/64GB, 64GB, USB 3.2, Күміс |
| Бағасы төмендетілді | Иә |
| Түсі | Күміс |
| Штрих-код | 740617309102 |
- Бағасы: 9 731 ₸


