


Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Инвертор SI-1500 Кернеу түрлендіргіші жұмыс істеуі үшін 220В,50Гц айнымалы кернеуді қажет ететін электроника мен құрылғыларды қуаттандыруға арналған. Портативті тұрақты токтан айнымалы токқа түрлендіргіш (тұрақты ток/айнымалы ток инверторы), 1500 Вт қуат тұтынумен жүктемені қуатпен қамтамасыз етуге қабілетті. Тұрмыстық аудио-бейне техниканың, компьютердің, ноутбуктің және басқа да кеңсе жабдықтарының жұмысын мүмкін етеді. Бұл түрлендіргіш үшін кіріс кернеуінің көзі ретінде кернеуі 12 В болатын батарея қолданылады. 5В/2А USB порты кез келген портативті құрылғыны зарядтауға мүмкіндік береді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | SVC |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| USB порты | 1 х 5В/2А |
| Артикул | SI-1500 |
| Қауіпсіздік | Иә |
| Қайырымдылық | N |
| Салмақ | 2.444 |
| Шығу жиілігі | 50/60 ±1% |
| Шығу тогы | 13/6.8 А |
| Өлшемдері (ШхГхВ) | 295х130х65 |
| Кепілдік | 1 жыл |
| СЭҚ ТН коды | 8504408500 |
| Тауардың коды Kaspi | 104636472 |
| Шығыс қосқыштарының саны мен типі | 1 х Шүко |
| Қысқаша атауы (қаз) | SVC SI-1500 инверторы |
| Беткі тақта | LED-индикаторлар + Дисплей |
| Қуаты (Вт) | 1500 Вт |
| Мақсаты | Иә |
| Батарея жинағының кернеуі | ±12В |
| Жаңа | Жоқ |
| Көлем | 0.000756275 |
| Толық атауы (қаз) | Инвертор, SVC, SI-1500, Қуаты 1500ВА/1500Вт, Кіріс 12В / Шығыс 210–240В, 1 шығыс: Shuko CEE7, USB порты 2А, Экран, Қызып кетуден, артық жүктемеден, қысқа тұйықталудан қорғау, Қара түсті. |
| Жұмыс ылғалдылығы | 20-95% (конденсациясыз) |
| Жұмыс температурасының диапазоны | 0-ден 40 °С-қа дейін |
| Бағасы төмендетілді | Иә |
| Құрамы | Металл, пластик |
| Батарея жинағын қосу түрі | Қысқыш терминалдар |
| Шығыс сигналының нысаны | Сатылы синусоидалы толқын |
| Түсі | Қара |
| Штрих-код | 6901908212035 |
- Бағасы: 33 282 ₸


