


Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
NINETYGO Kids Luggage 17" Балаларға арналған чемодан Балаларға арналған багаждың инновациялық жақтауы оның құрылымын өте жеңіл етеді. Бұл ретте ҚС + АБС қорытпасы берік қолдау мен сенімділікті қамтамасыз етеді. Кіріктірілген балалар сарайының инновациялық дизайны оңай ашылады және жабылады. Сақтау Жеке заттарды әртүрлі бөлімдер арқылы сұрыптаңыз және сақтаңыз. Жеңілдік Чемоданның салмағы 3 кг-нан аспайды, бұл тіпті балаға онымен саяхаттауға мүмкіндік береді. Қатты және берік корпус Covestro (бұрынғы Bayer) неміс компьютерінен жасалған. Үш қабатты композиттік материал, қатты және берік. Салмағы 5 кг ауыр зат құлаған кезде де деформацияланбайды. * Корпус материалы Covestro неміс зертханасынан алынған, одан жаңа энергетикалық көліктер, жарылыстан қорғалған Solar Impulse No2 ұшақтары алынған. материалдар. Төмен тозу Үлкен доңғалақ базасы бар әмбебап дөңгелектер,
| Негізгі | |
|---|---|
| Түрі | Чемодан |
| Өндіруші | Bayer |
| Жағдайы | Жаңа |
| Түсі | Көк |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 6941413214643 |
| Қайырымдылық | N |
| Салмақ | 3.6 |
| Өлшемдері (ШхГхВ) | 475х340х225 мм |
| Кепілдік | 6 ай. |
| СЭҚ ТН коды | 4202125009 |
| Тауардың коды Kaspi | 104508580 |
| Қысқаша атауы (қаз) | Чемодан NINETYGO Kids Luggage 17" Көк |
| Жаңа | Жоқ |
| Көлем | 0.0363375 |
| Толық атауы (қаз) | Чемодан, NINETYGO, Kids Luggage 17 ", 6941413214643, Көк |
| Бағасы төмендетілді | Иә |
| Штрих-код | 6941413214643 |
- Бағасы: 39 769 ₸


