


Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
USB-жинақтағыш, Kingston, DTXM/64GB, 64GB, USB 3.2, Көк жинақтағыш DataTraveler® Exodia™ компаниясының Kingston қамтамасыз етеді өнімділігі USB 3.2 Gen 1 қарапайым қол жеткізу үшін ноутбук, үстелдік ДК, мониторлар және басқа да сандық құрылғылар. DT Exodia M құжаттарды, музыканы, бейне файлдарды және т.б. жылдам тасымалдауға және ыңғайлы сақтауға мүмкіндік береді. 256 ГБ дейінгі сыйымдылыққа сәйкес келетін бірнеше стильді түстердегі диск опциялары қолжетімді. Практикалық дизайнымен бұл жұмыста, үйде немесе мектепте болсын, жолда деректерді сақтауға арналған тамаша шешім. DT Exodia M дискілері бес жылдық кепілдікке, тегін техникалық қолдауға ие және Kingston® компаниясының барлық өнімдеріне тән аңызға айналған сенімділікпен ерекшеленеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Kingston |
| Түсі | Көк |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | DTXM/64GB |
| Қайырымдылық | N |
| Салмақ | 0.02 |
| Кепілдік | 5 жыл |
| Интерфейстер | USB 3.2 |
| ТҮК коды | 0200237888604 |
| СЭҚ ТН коды | 8523511000 |
| Тауардың коды Kaspi | 105027546 |
| Қысқаша атауы (қаз) | USB-жинақтау Kingston DTXM/64GB 64GB Көк |
| Материал | Металл/пластик |
| Жаңа | Жоқ |
| Жинақтағыштың көлемі | 64 ГБ |
| Көлем | 0.000096572 |
| Толық атауы (қаз) | USB-жинақтау, Kingston, DTXM/64GB, 64GB, USB 3.2, Көк |
| Бағасы төмендетілді | Иә |
| Штрих-код | 740617326260 |
- Бағасы: 4 609 ₸


