


Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Kingston компаниясының USB-жинақтағышы, Kingston, DTXM/128GB, 128GB, USB 3.2, DataTraveler® Exodia™ қызыл жинақтағышы ноутбуктерге, үстелдік компьютерлерге, мониторларға және басқа сандық құрылғыларға оңай қол жеткізу үшін USB 3.2 Gen 1 өнімділігін қамтамасыз етеді. DT Exodia M құжаттарды, музыканы, бейне файлдарды және т.б. жылдам тасымалдауға және ыңғайлы сақтауға мүмкіндік береді. 256 ГБ дейінгі сыйымдылыққа сәйкес келетін бірнеше стильді түстердегі диск опциялары қолжетімді. Практикалық дизайнымен бұл жұмыста, үйде немесе мектепте болсын, жолда деректерді сақтауға арналған тамаша шешім. DT Exodia M дискілері бес жылдық кепілдікке, тегін техникалық қолдауға ие және Kingston® компаниясының барлық өнімдеріне тән аңызға айналған сенімділікпен ерекшеленеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Kingston |
| Түсі | Қызыл |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | DTXM/128GB |
| Қайырымдылық | N |
| Салмақ | 0.025 |
| Кепілдік | 5 жыл |
| Интерфейстер | USB 3.2 |
| ТҮК коды | 0200219080187 |
| СЭҚ ТН коды | 8523511000 |
| Тауардың коды Kaspi | 105073150 |
| Қысқаша атауы (қаз) | USB-жинақтауыш Kingston DTXM/128GB 128GB Қызыл |
| Материал | Металл/пластик |
| Жаңа | Жоқ |
| Жинақтағыштың көлемі | 128 ГБ |
| Көлем | 0.000096572 |
| Толық атауы (қаз) | USB-жинақтауыш, Kingston, DTXM/128GB, 128GB, USB 3.2, Қызыл |
| Бағасы төмендетілді | Иә |
| Штрих-код | 740617326376 |
- Бағасы: 7 554 ₸


