


Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Deepcool AG300 процессорына арналған салқындатқыш DeepCool AG300 — ықшам, бір мұнаралы процессорлық салқындатқыш, ол 150 Вт жылуды тарату қуатымен жақсартылған сыртқы түрі мен тиімділігі бар классикалық негізгі GAMMAXX салқындатқыштарының жаңа буынының жаңартуы болып табылады. AG300 салқындатқышын орнатқан кезде желдеткішті алып тастаудың, содан кейін қайта орнатудың қажеті жоқ — бұл орнату процесін жеңілдетеді және уақытты үнемдейді. AG300 DeepCool отбасының жаңа дизайнын қабылдайды және ұқыпты және берік құрылым үшін әрбір жиекті тығыз орайтын матрицалық жиымдардың бірегей массивіне ие. Никельмен қапталған жылу құбырлары мыстың коррозиясынан қосымша қорғанысты қамтамасыз етеді. Желдеткіштерді басқару үшін PWM қолдану арқылы максималды өнімділік пен тыныш күту режимі арасындағы оңтайлы теңгерімге қол жеткізіледі: 500-3050 айн/мин, ≤30,5 дБ(А), минутына 36,75 текше фут. Соңғы өзгерістерді қолдайтын Intel және AMD компанияларының көп ұялы платформаларымен үйлесімді. Жинақтағы жіксіз орнату кронштейндерін пайдаланып орнату кезінде тиісті қысымды қамтамасыз етіңіз. Intel LGA1700/1200/1151/1150/1155 AM5/AM4
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Deepcool |
| қызметі | Процессорға арналған |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| TDP | 150W |
| Артикул | R-AG300-BKNNMN-G |
| Қайырымдылық | N |
| Салмақ | 0.476 |
| Ауа ағыны | 36,75 CFM |
| Процессорға арналған салқындатқыштың биіктігі, мм | 129 |
| Өлшемдері (ШхГхВ) | 119х77х129 мм |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Желдеткіштің диаметрі, мм | 92 |
| Қосымша ақпарат | Үш мыс жылу құбыры |
| СЭҚ ТН коды | 8414592000 |
| Тауардың коды Kaspi | 107504413 |
| Желдеткіштер саны | 1 дана |
| Қысқаша атауы (қаз) | Процессорға арналған салқындатқыш Deepcool AG300 |
| Кернеу | 12 Вольт |
| Жаңа | Жоқ |
| Көлем | 0.002119163 |
| Толық атауы (қаз) | Процессорға арналған салқындатқыш, Deepcool, AG300 R-AG300-BKNNMN-G, Intel 1700/1200/115х және AMD AM5/AM4, 150W, 92мм, 500- 3050±10% айн/мин, 36,75CFM, ≤ 30,5dB(A), 4pin, 119х77х129мм, Күміс түсті |
| Жұмыс кезінде тұтынылатын қуат | 1,56 Вт |
| Айналу жылдамдығы | 500-3050±10% айн/мин |
| Бағасы төмендетілді | Иә |
| Розетка | 1151 / 1200 / 1700 / 1851 / AM4 / AM5 |
| Қосқыш түрі | 4 pin PWM |
| Мойынтірек түрі | Гидравликалық |
| Шу деңгейі | 30,5 дбА |
| Түсі | Қара |
| Штрих-код | 6933412727897 |
- Бағасы: 8 129 ₸


