


Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Swim Center Family отбасылық үрлемелі бассейн 262 x 175 x 56 см, INTEX, 56483NP, Винил, 770л., 6+, Көк және ақ, Түрлі-түсті қорап Қалың мөлдір қабырғалары бар үлкен үрлемелі бассейн. Екі ауа камерасы, қос клапан. Сіз бүкіл отбасыңызбен оңай жүзе аласыз, бассейннің қабырғалары көтерілген жүктемелерге оңай төтеп бере алады. Жиынтықта сорғы жоқ. Материал: жоғары сапалы винил, 0.3 мм Ұсынылатын жас: 6 жастан бастап Түбі: үрленбейтін Өлшемі: 262 x 175 см Биіктігі: 56 см Бассейн көлемі: 770 л. Толық жиынтық Үрлеу клапаны: силиконды комбо клапан; Су төгетін клапан: иә; Жөндеу жинағы.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Intex |
| Биіктігі | 56 см |
| Ұзындығы | 262 см |
| Түсі | Көгілдір |
| Ені | 175 см |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 56483NP |
| Қайырымдылық | N |
| Салмақ | 5.255 |
| Кепілдік | 1 ай |
| ТҮК коды | 0200029904727 |
| СЭҚ ТН коды | 9506999000 |
| Тауардың коды Kaspi | 101011964 |
| API-ге беруге болмайды | Иә |
| Көлем | 0.0179361 |
| Бағасы төмендетілді | Иә |
| Құрамы | Пластик |
| Штрих-код | 6941057454832 |
- Бағасы: 13 734 ₸


