


Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Cougar STC 600 сериялы COUGAR STC қуат көзі — бұл ЕО стандартына сәйкес сертификатталған, 230В тиімділігі бар, қуатты мінсіз жеткізетін лайықты қуат көздері. Сенімділік пен шудың төмен деңгейімен бұл компьютерлік жүйені құру үшін ең жақсы таңдау болып табылады. 230 В кернеуде 86%-ға дейін тиімділік. Кепілдендірілген жоғары сенімді қуат көзі. Қуат коэффициентін белсенді түзету. Энергияны түрлендірудің жоғары тиімділігі. 99%-ға дейінгі қуат коэффициенті таза және сенімді қуатты қамтамасыз етеді. 120 мм экстремалды температуралық бақылау. COUGAR эксклюзивті 120 мм дыбыссыз желдеткішті пайдалану арқылы жетілдірілген жақтау ауа ағынының концентрациясын арттырады және желдеткіштің қисаюы кез келген жүктеме кезінде дірілді азайту үшін дәл реттелген, бұл сізге тыныш ойын тәжірибесінен ләззат алуға көмектеседі. ҒТК 105ºС жапондық резервтік конденсаторларды қамтиды, олар қуат көзінің ағымдағы уақытта тұрақты жұмысын қамтамасыз етеді
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Cougar |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | STC 600 |
| Қауіпсіздік | OCP/OVP/UVP/OPP/SCP |
| Қайырымдылық | N |
| Салмақ | 1.936 |
| Кіріс кернеуі | 200-240V |
| Өлшемдері (ШхГхВ) | 140х150х86 мм |
| Кепілдік | 2 жыл |
| Қосымша салқындату | Желдеткіш 12 см |
| ТҮК коды | 0200159045635 |
| СЭҚ ТН коды | 8504403008 |
| Тауардың коды Kaspi | 109332741 |
| Molex қосқыштарының саны (4 істікшелі) | 2 |
| PCI-E қосқыштарының саны (6+2 pin) | 2 |
| SATA қосқыштарының саны | 6 |
| CPU қуат қосқышы (pin) | 8 |
| Қуат қосқышы мат.тақталар (24pin) | 1 |
| Қысқаша атауы (қаз) | Қуат көзі Cougar STC 600 |
| Қуаты (Вт) | 600 Вт |
| Жаңа | Жоқ |
| Көлем | 0.000541677 |
| Толық атауы (қаз) | Қуат көзі, Cougar, STC 600, 600W, ATX, APFC, 20+4pin, 4+4pin, 6*Sata, 2*Molex, 2*PCI-E 6+2pin, Желдеткіш 12см, Қуат кабелі, Қара |
| Бағасы төмендетілді | Иә |
| Қоректендіру блогының стандарты | ATX |
| Түсі | Қара |
| Штрих-код | 4710483774324 |
- Бағасы: 21 228 ₸


