


Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ажыратқыш iPower ВА55-100 3P 80A Құйылған корпустағы автоматты ажыратқыш - бұл электр тізбектерін шамадан тыс жүктемелерден және қысқа тұйықталудан қорғауға арналған электрлік құрылғы. Ол жабдықтың зақымдалуын болдырмау және ықтимал өрттердің алдын алу үшін белгілі бір ақаулар туындаған кезде электр тізбегінің автоматты түрде өшуін қамтамасыз етеді. Қалыпталған корпустағы автоматты ажыратқыш әдетте әртүрлі сипаттамаларға ие, мысалы, номиналды ток, полюстер саны, іске қосу сипаттамалары және оның функционалдығы мен қолданылуын анықтайтын басқа параметрлер. Ол өнеркәсіп, құрылыс, энергетика және тұрмыстық мақсаттағы әртүрлі салалардағы электр жүйелерінде кеңінен қолданылады. Техникалық сипаттамалар: Номиналды ток — 80А Полюстер саны — 3 Номиналды жұмыс кернеуі — 400В Шекті ажыратқыш
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | iPower |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | AM1-100L 3P 80A |
| Қайырымдылық | N |
| Салмақ | 1.35 |
| Кепілдік | 1 жыл |
| СЭҚ ТН коды | 8536209007 |
| Қысқаша атауы (қаз) | Автоматты ажыратқыш iPower ВА55-100 3P 80A |
| Номиналды кернеу | 400 Жылы |
| Номиналды ток | 80A |
| Көлем | 0.002133 |
| Толық атауы (қаз) | Автоматты ажыратқыш, iPower, ВА55-100 3P 80A |
| Шекті ажырату қабілеті | 35кА |
| Штрих-код | 4870207653288 |
- Бағасы: 7 759 ₸


