


Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
USB-жинақтағыш, Kingston, DTDUO3CG3/64GB, 64GB, USB 3.2, Күлгін Data Traveller microDuo 3C USB Type-C және Type-A интерфейстері бар USB флэш-дискісі Data Traveller® microDuo™ 3C қос интерфейсінің арқасында жаңа USB Type-C®1 порттарымен де, дәстүрлі USB Type-A порттарымен де үйлесімді. Бұл фотосуреттер мен бейнелерді сақтау үшін қосымша 64 ГБ сыйымдылығы бар смартфонда немесе планшетте орынды босатудың тамаша тәсілі. Жинақтағыш тартымды форм-фактормен ерекшеленеді және конфигурацияны автоматты түрде баптай отырып, ыңғайлы қосылуды қамтамасыз етеді. USB 3.2 Gen 1 200 МБ/с3 дейінгі оқу жылдамдығының арқасында файлдарды құрылғылар арасында жылдам тасымалдаңыз. DT microDuo 3C деректердің сақтық көшірмесін жасау немесе кеңейту үшін ең қолайлы болып табылады, сонымен қатар жұмыс сапарында, саяхатта немесе қызықты жерлерге саяхатта өзіңізбен бірге алып жүруге ыңғайлы.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Kingston |
| Түсі | Күлгін |
| Интерфейс | USB Type-C |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | DTDUO3CG3/64GB |
| Қайырымдылық | N |
| Салмақ | 0.017 |
| Кепілдік | 5 жыл |
| Интерфейстер | USB 3.2 |
| ТҮК коды | 0200237888536 |
| СЭҚ ТН коды | 8523511000 |
| Тауардың коды Kaspi | 108617076 |
| Қысқаша атауы (қаз) | USB-жинақтауыш Kingston DTDUO3CG3/64GB 64GB Күлгін |
| Материал | Металл/пластик |
| Жаңа | Жоқ |
| Жинақтағыштың көлемі | 64 ГБ |
| Көлем | 0.000009464 |
| Толық атауы (қаз) | USB-жинақтауыш, Kingston, DTDUO3CG3/64GB, 64GB, USB 3.2, Күлгін |
| Бағасы төмендетілді | Иә |
| Штрих-код | 740617328219 |
- Бағасы: 14 255 ₸


