


Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
USB-жинақтағыш, Kingston, DTMC3G2/64GB, 64GB, USB 3.2, күмістейdatatraveler® Micro- жинақтағыш ультра ықшам премиум металл корпусындағы DataTraveler® Micro - миниатюралық форма—фактор, жеңіл, қосуға және құрылғыда қалдыруға ыңғайлы. Ол компьютерлермен, принтерлермен, ойын консольдерімен және басқа да көптеген құрылғылармен үйлесімді. Жинақтағыш шағын, жоғары сапалы металл корпуста ұсынылған және салпыншаққа арналған кіріктірілген топсамен жабдықталған. Оны еш кедергісіз USB портына жалғанған күйде қалдыруға болады. DT Micro флэш-дискісі фильмдер, музыка, ойындар және фотосуреттер сияқты үлкен файлдарды жылдам тасымалдау және сақтау үшін 200 МБ/с1 дейінгі USB 3.2 Gen 1 оқу жылдамдығын және 64 ГБ сыйымдылығын қолдайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Kingston |
| Интерфейс | micro-USB |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | DTMC3G2/64GB |
| Қайырымдылық | N |
| Салмақ | 0.002 |
| Кепілдік | 5 жыл |
| Интерфейстер | USB 3.2 |
| СЭҚ ТН коды | 8523511000 |
| Тауардың коды Kaspi | 109334024 |
| Қысқаша атауы (қаз) | USB-жинақтауыш Kingston DTMC3G2/64GB 64GB Күміс |
| Материал | Металл/пластик |
| Жаңа | Жоқ |
| Жинақтағыштың көлемі | 64 ГБ |
| Көлем | 0.000004 |
| Толық атауы (қаз) | USB-жинақтауыш, Kingston, DTMC3G2/64GB, 64GB, USB 3.2, Күміс |
| Бағасы төмендетілді | Иә |
| Штрих-код | 740617328066 |
- Бағасы: 12 591 ₸


