

Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Электрондық пошта: SVC LED G45-9W-E27-4500K жарықдиодты шам, бейтарап SVC LED G45-9W-E27-4500K жарық диодты жарық диодты жарық диодты жарық диодты жарық диодты жарық диодты жарық диодты жарық диодты жарық диодты жарық диодты жарық диодты жарық диодты жарық диодты жарық диодты жарық диодты жарық диодты жарық диодты жарық диодты жарық диодты жарық диодты жарық диодты жарық диодты жарық диодты жарық диодты жарық диодты жарық диодты жарық диодты жарық диодты жарық диодты жарық диодты жарық диодты жарық диодты жарық диодты жарық диодты жарық диодты жарық диодты жарық диодты жарық диодты жарық диодты жарық диодты жарық диодты жарық диодты жарық диодты жарық диодты жарық диодты жарық диодты жарық диодты жарық диодты жарық диодты жарық диодты жарық диодты жарық диодты жарық диодты жарық диодты жарық диодты жарық диодты Ол тұрғын үй/кеңсе үй-жайларын жарықтандыру үшін оңтайлы болып табылады және энергия шығындарын айтарлықтай азайтуға мүмкіндік береді. Шам кәдеге жаратуды қажет етпейді және жұмыс температурасының диапазоны -50-ден +50 °C-қа дейін болады
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | SVC |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түс температурасы | 4500K |
| Жертөле | E27 |
| Шам түрі | Жарықдиодты |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | G45-9W-E27-4500K |
| Қайырымдылық | N |
| Салмақ | 0.045 |
| Кепілдік | 2 жыл |
| СЭҚ ТН коды | 8539520003 |
| Жаңа | Жоқ |
| Көлем | 0.00045632 |
| Жұмыс кезінде тұтынылатын қуат | 9 Вт |
| Жұмыс кернеуі | 220В |
| Бағасы төмендетілді | Иә |
| Колба түрі (қалып) | G45 |
| Штрих-код | 6902907212354 |
- Бағасы: 243 ₸


