


Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Microlab U270 Phenix динамик жүйесі Microlab U270 Phenix динамиктері сәнді, заманауи және ықшам өлшемге, жарықдиодты жарықтандыруға ие, соның арқасында олар негізгі функцияларынан басқа кез келген жерде безендіру болып табылады. Microlab Phenix динамигінің дизайны мен конструкциясы заманауи келбетке, заманауи дизайнға және сәнді бояуға ие. Құрылымдық жағынан колонкалар екі колонкадан және сабвуферден тұрады. Барлық үш элементтің корпустары негізінен пластиктен жасалған. Сабвуфер мен динамиктердің дизайны жалпы стильде жасалған және жарықдиодты жарықтандыруды қамтамасыз етеді. Индикация және басқару элементтері U270 Phenix динамиктерін басқару сабвуфер корпусының төменгі жағында орналасқан айналмалы тұтқаларды айналдыру арқылы жүзеге асырылады. Мұнда тек екі реттеуші бар. Сол жақ басқару дыбыс деңгейін реттеуді орындайды және қосу және өшіруді орындайды, ал оң жақ бассты реттеуді орындайды. Артқы жарық Microlab U270 Phenix динамик жүйесінде жарықдиодты шам бар. Пайдалану кезінде
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Microlab |
| Корпус материалы | Пластик |
| Сезімталдық | 100 дБ |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | U270 Phenix |
| Қайырымдылық | N |
| Салмақ | 0.85 |
| Кіру | 3,5 мм стерео |
| Шығу қуаты | 11 Вт ТБЖ |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Кабель ұзындығы | 1 м |
| Интерфейстер | miniJack 3.5 және Bluetooth 4.0 10 метрге дейін |
| СЭҚ ТН коды | 8518299600 |
| Қысқаша атауы (қаз) | Microlab U270 Phenix акустикалық жүйесі |
| Жаңа | Жоқ |
| Көлем | 0.00519912 |
| Тамақтандыру | 5В / 2А |
| Жарықтандыру | Иә |
| Толық атауы (қаз) | Microlab U270 Phenix динамик жүйесі, USB, жарықдиодты, 5 Вт + 3 Вт x2, кіріс: стерео 3,5 мм, алдыңғы панельді басқару элементтері, қара |
| Бағасы төмендетілді | Иә |
| Сигнал-шу арақатынасы | 85 дБ |
| Қарсылық (кедергі) | 4 Ом |
| Жиілігі | 20 Гц - 20 КГц |
| Штрих-код | 6974229061491 |
- Бағасы: 5 975 ₸


