


Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ажыратқыш iPower ВА57-225 3P 200A Құйылған корпустағы автоматты ажыратқыш - бұл электр тізбектерін шамадан тыс жүктемелерден және қысқа тұйықталудан қорғауға арналған электрлік құрылғы. Ол жабдықтың зақымдалуын болдырмау және ықтимал өрттердің алдын алу үшін белгілі бір ақаулар туындаған кезде электр тізбегінің автоматты түрде өшуін қамтамасыз етеді. Қалыпталған корпустағы автоматты ажыратқыш әдетте әртүрлі сипаттамаларға ие, мысалы, номиналды ток, полюстер саны, іске қосу сипаттамалары және оның функционалдығы мен қолданылуын анықтайтын басқа параметрлер. Ол өнеркәсіп, құрылыс, энергетика және тұрмыстық мақсаттағы әртүрлі салалардағы электр жүйелерінде кеңінен қолданылады. Техникалық сипаттамалар: Номиналды ток — 200А Полюстер саны — 3 Номиналды жұмыс кернеуі — 400В Шекті ажырату
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | iPower |
| Техникалық сипаттамалары | |
| Номиналды ток | 200 А |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | AM1-225L 3P 200A |
| Қайырымдылық | N |
| Салмақ | 2.058 |
| Кепілдік | 1 жыл |
| СЭҚ ТН коды | 8536209007 |
| Қысқаша атауы (қаз) | Автоматты ажыратқыш iPower ВА57-225 3P 200A |
| Номиналды кернеу | 380/660 Жылы |
| Көлем | 0.003125 |
| Толық атауы (қаз) | Автоматты ажыратқыш, iPower, ВА57-225 3P 200A |
| Шекті ажырату қабілеті | 35кА |
| Штрих-код | 4870207653325 |
- Бағасы: 12 753 ₸


