


Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
iPower BA59-1250 3P 1000A автоматты ажыратқышы Құйылған корпустағы автоматты ажыратқыш - электр тізбектерін шамадан тыс жүктемелерден және қысқа тұйықталудан қорғауға арналған электрлік құрылғы. Ол жабдықтың зақымдалуын болдырмау және ықтимал өрттердің алдын алу үшін белгілі бір ақаулар туындаған кезде электр тізбегінің автоматты түрде өшуін қамтамасыз етеді. Қалыпталған корпустағы автоматты ажыратқыш әдетте әртүрлі сипаттамаларға ие, мысалы, номиналды ток, полюстер саны, іске қосу сипаттамалары және оның функционалдығы мен қолданылуын анықтайтын басқа параметрлер. Ол өнеркәсіп, құрылыс, энергетика және тұрмыстық мақсаттағы әртүрлі салалардағы электр жүйелерінде кеңінен қолданылады. Техникалық сипаттамалар: Номиналды ток — 1000А Полюстер саны — 3 Номиналды жұмыс кернеуі — 400В Шекті ауытқу
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | iPower |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | AM1-1250M 3P 1000A-A |
| Қайырымдылық | N |
| Салмақ | 20 |
| Кепілдік | 1 жыл |
| СЭҚ ТН коды | 8536209007 |
| Қысқаша атауы (қаз) | Автоматты ажыратқыш iPower ВА59-1250 3P 1000A |
| Номиналды кернеу | 380/660 Жылы |
| Номиналды ток | 1000A |
| Көлем | 0.039962 |
| Толық атауы (қаз) | Автоматты ажыратқыш, iPower, ВА59-1250 3P 1000A |
| Шекті ажырату қабілеті | 100кА |
| Штрих-код | 4870207653370 |
- Бағасы: 174 655 ₸


