


Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Термостат iPower KTS 011 (NO) 250V AC 10A 0-60C Электр панельдерінің, электроникасы бар шкафтардың және тұрғын немесе өндірістік үй-жайлардың ішіндегі температураны ұстап тұруға арналған. Ерекшеліктері: желдеткіштерге, салқындату құрылғыларына немесе дабыл датчиктеріне қосылу мүмкіндігі; термобиметалдан жасалған сезімтал элемент; DIN-рельске шертпелі контактіні орнату
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | iPower |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | KTS 011 (NO) 250V AC 10A |
| Қайырымдылық | N |
| Салмақ | 0.059 |
| Кепілдік | 1 жыл |
| ТҮК коды | 0200120901649 |
| СЭҚ ТН коды | 9032102000 |
| Қысқаша атауы (қаз) | Термостат iPower KTS 011 (NO) 250В айнымалы ток 10А 0-60°C |
| Номиналды кернеу | 250 Жылы |
| Номиналды ток | 10A |
| Көлем | 0.000183 |
| Толық атауы (қаз) | Термостат, iPower, KTS 011 (NO) 250В айнымалы ток 10А 0-60°C, көк |
| Шаң-ылғалдан қорғау дәрежесі IP | IP20 |
| Штрих-код | 2000188047963 |
- Бағасы: 1 335 ₸


