


Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Blue Rectangular отбасылық үрлемелі бассейн 262 x 175 x 51 см, BESTWAY, 54006, Винил, 778 л., 6+, Су төгетін клапан, күңгірт көк, Түрлі-түсті қорап Ересектер мен 6 жастан асқан балаларға арналған Bestway тікбұрышты отбасылық үрлемелі бассейн. Жоғары сапалы винилден жасалған, тұрақты, сенімді және қауіпсіз. Оның кең жақтары бар жұмсақ жақтары және қатты винил түбі бар. Бассейн оңай үрленеді және кез келген тегіс бетке орнатылады. Бассейнді пайдаланғаннан кейін суды төгу үшін арнайы су төгетін клапан қарастырылған. Клапанды бақша шлангіне қосуға болады. Материал: жоғары сапалы винил, 0.27 мм, текстуралық сурет Ұсынылатын жас: 6 жастан бастап Түбі: үрленбейтін Өлшемі: 262 x 175 см Биіктігі: 51 см Бассейн көлемі: 778 л. Толық жиынтық Үрлеу клапаны: силиконды комбо клапан; Су төгетін клапан: иә; Жөндеу жинағы.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Bestway |
| Биіктігі | 51 см |
| Ұзындығы | 262 см |
| Түсі | Көгілдір |
| Ені | 175 см |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 54006 |
| Қайырымдылық | N |
| Салмақ | 4.607 |
| Кепілдік | 1 ай |
| ТҮК коды | 0200274275115 |
| СЭҚ ТН коды | 9506999000 |
| Қысқаша атауы (қаз) | Балаларға арналған үрлемелі бассейн Bestway 54006 |
| Жаңа | Жоқ |
| Көлем | 0.0171585 |
| Толық атауы (қаз) | Көк түсті тікбұрышты отбасылық үрлемелі бассейн, 262 x 175 x 51 см, BESTWAY, 54006, винил, 778 л, 6+, дренаж клапаны, күңгірт көк, түрлі-түсті қорап |
| Бағасы төмендетілді | Иә |
| Құрамы | Пластик |
| Штрих-код | 6942138968019 |
- Бағасы: 12 935 ₸


