


Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Huntkey MVP P1200 қуат көзі Huntkey MVP P1200 – бұл жаңа қуат көзі, соңғы ATX 3.0 Huntkey стандартына сәйкес келетін ойыншылар үшін тамаша шешім. 80 PLUS Platinum 80 Plus Platinum әдеттегі жүктеме жағдайында 90% тиімділікті қамтамасыз ету үшін сертификатталған. Премиум сапасы Айнымалы токтың тұрақсыздығына байланысты кенеттен тоқтап қалуды болдырмау үшін 100-264 В кіріс кернеуінің кең ауқымын қолдайды. Электрлік кедергілермен күресу үшін электромагниттік кедергілердің бастапқы және қайталама кіріс сүзгілерімен жабдықталған. PCI-E 5.0 үшін жетілдірілген қуат Жаңа PCI-e Gen 5.0 12VHPWR кабелімен жабдықталған PX-G қуатты көп қажет ететін графикалық процессорлар үшін 600 Вт-қа дейін қуат береді. Өте тыныш Кіріктірілген интеллектуалды температураны бақылау жүйесі. Айнымалы жылдамдықтағы Aufomatic желдеткішімен және оңтайландырылған жел арнасымен жабдықталған. Электрондық шулар жойылды. Желдеткіштің кідірту режимі 60S Желдеткіш өшірілгеннен кейін 60 секунд бойы жұмысын жалғастырады. Бұл ыстық нүктелерді болдырмайды, қалдық жылуды кетіреді және жүйенің толық салқындауын қамтамасыз етеді. Жүктеме 200 Вт-тан асқанда және температура шекті мәннен асқанда, температураны басқарудың интеллектуалды жүйесі іске қосылады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | HuntKey |
| Жағдайы | Жаңа |
| Формфактор | ATX |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 00000050505 |
| Қауіпсіздік | OVP / OCP / OPP / SCP |
| Қайырымдылық | N |
| Салмақ | 2.6 |
| Кіріс кернеуі | 100-240V |
| Өлшемдері (ШхГхВ) | 150x150x86 |
| Кепілдік | 5 жыл |
| Қосымша салқындату | Желдеткіш 12 см |
| ТҮК коды | 0200184106332 |
| СЭҚ ТН коды | 8504403008 |
| Тауардың коды Kaspi | 112100021 |
| Molex қосқыштарының саны (4 істікшелі) | 5 |
| PCI-E қосқыштарының саны (16 істікшелі) | 1 |
| SATA қосқыштарының саны | 7 |
| CPU қуат қосқышы (pin) | 16 |
| Қуат қосқышы мат.тақталар (24pin) | 1 |
| Қысқаша атауы (қаз) | Қуат көзі Huntkey MVP P1200 |
| Қуаты (Вт) | 1200 Вт |
| Жаңа | Жоқ |
| Көлем | 0.008714667 |
| Толық атауы (қаз) | Қуат көзі, Huntkey, MVP P1200, 1200W, ATX 3.0, Paltinum, APFC, 20+4 pin, 24+4pin, 7*Sata, 5*Molex, 4*PCI-E 6+2 pin, 1*(16Pin)12VHPWR, Модульдік, Желдеткіш 12см, Қуат кабелі, Қара |
| Қоректендіру блогының сертификаты | Platinum |
| Бағасы төмендетілді | Иә |
| Қоректендіру блогының стандарты | ATX |
| ATX түрі | ATX 3.0 |
| Түсі | Қара |
| Штрих-код | 6946333014144 |
- Бағасы: 73 801 ₸


