


Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
CyberPower BPS240V9ART3U кеңейтілген батарея модулі үйлесімді CyberPower UPS құрылғысымен пайдаланылған кезде қызмет ету мерзімін айтарлықтай ұзартады. Өнеркәсіптік дәрежедегі берік металл конструкциясының арқасында оны тіпті қиын жағдайларда да орнатуға болады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | CyberPower |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Батарея сыйымдылығы | 12В/9Ач х 20 |
| Артикул | BPS240V9ART3U |
| Қайырымдылық | N |
| Салмақ | 60 |
| Монтаждау бағанасындағы биіктік | 3U |
| Кепілдік | 2 жыл |
| СЭҚ ТН коды | 8507800009 |
| Қысқаша атауы (қаз) | Аккумуляторлық блок CyberPower BPS240V9ART3U |
| Мақсаты | Иә |
| Батарея жинағының кернеуі | ±240В |
| Жаңа | Жоқ |
| Көлем | 0.3886812 |
| Толық атауы (қаз) | Батареялық блок,CyberPower BPS240V9ART3U, Сөрелік 19" 3U, 12В*9 Асағ 20 дана, Қара |
| Жұмыс ылғалдылығы | 0-90% (конденсациясыз) |
| Жұмыс температурасының диапазоны | 0-ден 40 °С-қа дейін |
| Бағасы төмендетілді | Иә |
| Түсі | Қара |
| Штрих-код | 4711027791449 |
- Бағасы: 1 269 294 ₸


