
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Коммутатор Bticino K4003A Living Now 10A автоматты терминалдар 1 модуль 1P 10 AX, 250 В, қосқыш, бұрандасыз терминалдар, артқы жарығы бар, екі жерден жарықты қосуға арналған өтпелі қосқыш. Кілттермен бірге қолданылады: KG01, KG01M2, KM01, KM01M2, KW01, KW01M2. Жарықтандыру үшін шамдарды пайдалануға болады: H4743/230B, LN4743/230A, LN4743/230T, LN4743/230V Living Now – ең жақсы дизайн мен интеллектуалды Bticino технологиясын біріктіретін жаңа топтама. Мұның бәрі орнатудың дәстүрлі қарапайымдылығымен үйлеседі. Living Now сериясындағы сәндік жақтаулар топтамасында алдыңғы панельдермен жұптастыру үшін арнайы таңдалған әрлеудің 16 нұсқасы бар. Сәндік жақтаулар әртүрлі материалдардан: пластиктен, металдан ("замак" қорытпасы) және ағаштан жасалған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Bticino |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | K4003A |
| Қайырымдылық | N |
| Салмақ | 0.027 |
| Кепілдік | 1 жыл |
| ТҮК коды | 0200210069068 |
| СЭҚ ТН коды | 8536508008 |
| Қысқаша атауы (қаз) | Ауыстырғыш Bticino K4003A Living Now 10A автоматты терминалдары, 1 модуль |
| Жаңа | Жоқ |
| Көлем | 0.000098235 |
| Толық атауы (қаз) | Ауыстырғыш, Bticino, K4003A, Living Now 10A автоматты терминалдары, 1 модуль |
| Штрих-код | 8005543653418 |
- Бағасы: 5 352 ₸


