

Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Philips Ecohome LED шам шамы 5W 500lm E14 840B35NDFR • Заманауи жарықдиодты шамдар жалпы жарықтандыру үшін тамаша шешім болып табылады. Олар жоғары сапалы жарық шығарады, орнатылған сәттен бастап энергия шығындарын азайтады және жиі ауыстыруды қажет етпейді. EcoHome сериялы жарықдиодты шамдар • EcoHome сериялы шамдардың негізгі ассортименті қолжетімді бағамен, жақсы жарық тиімділігімен - орташа есеппен 100 лм/Вт, жоғары түсті көрсету индексімен ерекшеленеді, көздің жайлылығы мен денсаулығы үшін фотобиологиялық қауіпсіздік талаптарына сәйкес келеді. Ұзақ қызмет ету мерзімі • Керемет ұзақ қызмет ету мерзімі — 10 000 сағат реңк ақ • Жарық сәулесінде инфрақызыл сәуле жоқ, сондықтан жылу пайда болмайды, ультракүлгін сәулелердің болмауына байланысты заттар мен материалдар өшпейді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Philips |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Жертөле | E14 |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 929002968837 |
| Қайырымдылық | N |
| Салмақ | 0.043 |
| СЭҚ ТН коды | 8539520003 |
| Қысқаша атауы (қаз) | Шам Philips Ecolume LED 5Вт 500лм E14 840B35NDFR |
| Жаңа | Жоқ |
| Көлем | 0.000223538 |
| Толық атауы (қаз) | Шам, Philips, LED Candle 5W-500lm-E14-840B35NDFR, Ecohome, Қуаты 5Вт, Жарық ағыны 500лм, Цоколь E14, Түстерді беру индексі 80CRI, Түстемпература 4000K, Пішіні B45, Мат әйнек, Бейтарап түс |
| Жұмыс кезінде тұтынылатын қуат | 5 Вт |
| Жұмыс кернеуі | 220В |
| Жарық ағыны | 500 лм |
| Бағасы төмендетілді | Иә |
| Колба түрі (қалып) | C35 |
| Түс температурасы | 4000K |
| Штрих-код | 8719514322073 |
- Бағасы: 704 ₸


