
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Philips 59444 MESON 080 6W 65K WH кіріктірілген жарықдиодты шам Сенімді жарық көзі болып табылады. Бюджеттік шешім – соқыр әсерсіз және көрінетін пульсациясыз. Негізгі ерекшеліктері мен артықшылықтары: Пластикалық корпус. Ойық тесігінің диаметрі - 80 мм. Орнатуды жеңілдету үшін терминал блогы мен драйвер корпусқа біріктірілген. Жарық ағынының біркелкі таралуы үшін диффузордың үлкен ауданы. Жарықдиодты технология электр энергиясына төлемдерді 30%-ға дейін үнемдеуге мүмкіндік береді.3000K, 4000K және 6500K нұсқалары қол жетімді. Қуатты үнемдеу • Кіріктірілген жарық диоды Жарық эффектісі жүйесінің бөлігі болып табылады • Жарықтың біркелкі таралуы Ұзақ қызмет ету мерзімі • Керемет ұзақ қызмет ету мерзімі — 15 000 сағат Кіріктірілген жарық диоды жүйенің бөлігі болып табылады • Сенімді жарық көзі. Кіріктірілген жарықдиодты жарық көзінің арқасында сіз үйдегі жоғары жарықтандыруды пайдалана аласыз және шамдарға техникалық қызмет көрсету және ауыстыру туралы алаңдамайсыз.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Philips |
| Жарық ағыны | 430 лм |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түсі | Ақ |
| Түс температурасы | 6500K |
| Шам түрі | Ендірілген |
| Шам түрі | Жарықдиодты |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 929003285202 |
| Қайырымдылық | N |
| Салмақ | 0.091 |
| Кепілдік | 2 жыл |
| ТҮК коды | 0200210071887 |
| СЭҚ ТН коды | 9405110033 |
| Қысқаша атауы (қаз) | Шам Philips 59444 MESON 080 55Вт 6500К Вт жарық диодты жарық диоды |
| Жаңа | Жоқ |
| Көлем | 0.000630802 |
| Толық атауы (қаз) | Шам, Philips, 59442 125-9W-540lm-6500K-WH-recessed LED, MESON, Орнату тесігінің диаметрі 125мм, Қуаты 9Вт, Жарық ағыны 540лм, Түстемпература 6500K, Суық ақ түс, Корпус түсі ақ, Ішке орнатылатын жарықдиод |
| Жұмыс кезінде тұтынылатын қуат | 6 Вт |
| Жұмыс кернеуі | 220-240В |
| Бағасы төмендетілді | Иә |
| Штрих-код | 8720169243187 |
- Бағасы: 2 155 ₸


