


Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Philips 59466 MESON 150 17W 65K WH кіріктірілген жарықдиодты шам Сенімді жарық көзі болып табылады. Бюджеттік шешім – соқыр әсерсіз және көрінетін пульсациясыз. Негізгі ерекшеліктері мен артықшылықтары: Пластикалық корпус. Ойық тесігінің диаметрі - 150 мм. Орнатуды жеңілдету үшін терминал блогы мен драйвер корпусқа біріктірілген. Жарық ағынының біркелкі таралуы үшін диффузордың үлкен ауданы. Жарықдиодты технология электр энергиясына төлемдерді 30%-ға дейін үнемдеуге мүмкіндік береді.3000K, 4000K және 6500K нұсқалары қол жетімді. Қуатты үнемдеу • Кіріктірілген жарық диоды Жарық эффектісі жүйесінің бөлігі болып табылады • Жарықтың біркелкі таралуы Ұзақ қызмет ету мерзімі • Керемет ұзақ қызмет ету мерзімі — 15 000 сағат Кіріктірілген жарық диоды жүйенің бөлігі болып табылады • Сенімді жарық көзі. Кіріктірілген жарықдиодты жарық көзінің арқасында сіз үйдегі жоғары жарықтандыруды пайдалана аласыз және шамдарға техникалық қызмет көрсету және ауыстыру туралы алаңдамайсыз.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Philips |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түсі | Ақ |
| Түс температурасы | 6500K |
| Шам түрі | Ендірілген |
| Шам түрі | Жарықдиодты |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 915005748801 |
| Қайырымдылық | N |
| Салмақ | 0.13 |
| Кепілдік | 2 жыл |
| ТҮК коды | 0200134332941 |
| СЭҚ ТН коды | 9405110033 |
| Қысқаша атауы (қаз) | Шам Philips 59466 MESON 150 17W 6500K WH recessed LED |
| Жаңа | Жоқ |
| Көлем | 0.001841437 |
| Толық атауы (қаз) | Жарық шамы, Philips, 59466 150-17W-1300lm-6500K-WH-recessed LED, MESON, кесу тесігінің диаметрі – 150 мм, қуаты – 17 Вт, жарық ағыны – 1300 лм, түс температурасы – 6500 K, суық ақ жарық, корпус түсі – ақ, кіріктірілетін жарықдиодты шам |
| Жұмыс кезінде тұтынылатын қуат | 17 Вт |
| Жұмыс кернеуі | 220-240В |
| Бағасы төмендетілді | Иә |
| Штрих-код | 08718696238868 |
- Бағасы: 4 183 ₸


