
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Құбырға арналған қысқыш бекіткіш РУВИНИЛ 20 мм Құбыр керек-жарақтары гофрленген, тегіс құбырларды және мераллоруковты қабырғаларға, төбелерге, арқалықтарға және басқа беттерге төсеу кезінде қосу және бекіту үшін қолданылады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | RUVinil |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | К01120САҒ |
| Қайырымдылық | N |
| Салмақ | 0.004 |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Диаметрі | 20 мм |
| ТҮК коды | 0200230977985 |
| СЭҚ ТН коды | 3925901000 |
| Қысқаша атауы (қаз) | РУВИНИЛ К01120Ч құбырға арналған бекіту-клипса, 20 мм |
| Материал | Пластик |
| Жаңа | Жоқ |
| Көлем | 0.000016667 |
| Толық атауы (қаз) | РУВИНИЛ К01120Ч құбырға арналған бекіту-клипса, 20 мм, қаптамада 120 дана |
| Түсі | Қара |
| Штрих-код | 4607162739579 |
- Бағасы: 29 ₸


