
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Құбырға арналған қысқыш бекіткіш РУВИНИЛ 25 мм Құбырға арналған керек-жарақтар гофрленген, тегіс құбырларды және мераллоруковты қабырғаларға, төбелерге, арқалықтарға және басқа беттерге төсеу кезінде қосу және бекіту үшін қолданылады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | RUVinil |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | К01125С |
| Қайырымдылық | N |
| Салмақ | 0.005 |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Диаметрі | 25 мм |
| ТҮК коды | 0200230977978 |
| СЭҚ ТН коды | 3925901000 |
| Қысқаша атауы (қаз) | РУВИНИЛ К01125Ч құбырға арналған бекіту-клипса, 25 мм |
| Материал | Пластик |
| Жаңа | Жоқ |
| Көлем | 0.000020066 |
| Толық атауы (қаз) | РУВИНИЛ К01125Ч құбырға арналған бекіту-клипса, 25 мм, қаптамада 100 дана |
| Түсі | Қара |
| Штрих-код | 4607162739616 |
- Бағасы: 29 ₸


