


Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
1STPLAYER MOTHRA MT360 BLACK сумен салқындатылған салқындатқыш 1STPLAYER MOTHRA MT360 BLACK сумен салқындатылған салқындатқыш компьютеріңіздің процессорын салқындату үшін тиімді шешім ұсынады. Радиатор: MT360 BLACK процессордан жылуды тиімді таратуға мүмкіндік беретін радиатормен жабдықталған. Радиатор максималды салқындату алаңы үшін көптеген жылтыратылған қанаттары бар конструкцияға ие болуы мүмкін. Тыныш жұмыс: Желдеткіштер мен сорғы ең аз шу деңгейінде тиімді салқындатуды қамтамасыз етеді, бұл компьютердің жұмысын ыңғайлы етеді. RGB жарықтандыру: Салқындатқышта RGB жарықтандыруы болуы мүмкін, бұл пайдаланушының қалауына сәйкес түс пен артқы жарық әсерлерін реттеуге мүмкіндік береді. Техникалық сипаттамалар Intel ұясы (LGA 775/115x/1200/1366/2011/2066) & AMD (AM5/AM4/AM3/AM2/FM1/FM2/FM3) Материал Алюминий Процессордың максималды TDP(жылу қуаты), Вт 300 Ауа ағыны, CFM(минутына текше фут) 95.34 Сорғы жылдамдығы, айн/мин(минутына айналымдар) 2500 Шу деңгейі, дБ 38.09 3 істікшелі қосқыш, 4 істікшелі 3 істікшелі артқы жарық қосқышы + ARGB Желдеткіштер саны 3 x 120мм Радиатор өлшемдері, мм 397 x 120 x 27 Сорғы өлшемі, мм 73 x 86 x 51
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | 1stPlayer |
| Мойынтірек түрі | Гидродинамикалық |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| TDP | 300W |
| Артикул | MT360 BLACK |
| Қайырымдылық | N |
| Салмақ | 2.7 |
| Ауа ағыны | 95,34 CFM |
| Өлшемдері (ШхГхВ) | 397х120х27 мм |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Желдеткіштің диаметрі, мм | 120 |
| СЖО ұзындығы | 360 |
| Түтіктердің ұзындығы СЖО, мм | 390 |
| СЭҚ ТН коды | 8414592000 |
| Тауардың коды Kaspi | 114754362 |
| Желдеткіштер саны | 3 дана |
| Мақсаты | Суды салқындату процессоры |
| Кернеу | 12 Жылы, 5 жылы |
| Жаңа | Жоқ |
| Көлем | 0.01647 |
| Жарықтандыру | ARGB |
| Айналу жылдамдығы | 800 - 2400 айн/мин |
| Бағасы төмендетілді | Иә |
| Розетка | 1151 / 1200 / 1700 / 1851 / 2011 / 2066 / AM4 / AM5 |
| Қосқыш түрі | 4 pin PWM + 3 pin ARGB |
| Шу деңгейі | 38 дбА |
| Штрих-код | 6974418980596 |
| Қуатты тұтыну | 3,6 Вт |
| Сорғының қуат тұтынуы | 5,56 Вт |
- Бағасы: 49 423 ₸


