
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Philips BN068C LED12/NW L1200 SW сызықты шам • Ішкі жарықтандыруға арналған әмбебап сызықты жарықдиодты жарықтандыру құрылғысы жоғары тиімділікпен және энергияны аз тұтынумен сипатталады. Қолдану аясы кең: шкафтар мен витриналарды әктеуден бастап кеңселер мен өндірістік үй-жайларды жарықтандыруға дейін. • Поликарбонаттан жасалған сенімді, жұқа және берік корпус, шамдарды T5 шамдарымен ауыстыруға толығымен жарамды. Корпустың ұзындығы әртүрлі болғандықтан, шам көп функциялы болып табылады. • Ішкі жарықтандыруды пайдаланудың ең кең ауқымы тек қолданбалы тапсырмалармен және тұтынушының қиялымен шектеледі. Карнизді жарықтандыру, кеңселер мен пәтерлерді жарықтандыру, дүкен сөрелерін, ас үй беттерін жарықтандыру және т.б. Ерекшеліктер - Жеңіл және ыңғайлы орнату - Ықшам корпус: ені 22 мм, биіктігі 35 мм - Жинақтағы монтаждау қапсырмалары - Өткізгіш сымдар - Корпусқа біріктірілген қуат түймесі - Компьютерге кабель
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Philips |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Шам түрі | Жарықдиодты |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 911401734162 |
| Қайырымдылық | N |
| Салмақ | 0.283 |
| Кепілдік | 2 жыл |
| ТҮК коды | 0200274291177 |
| СЭҚ ТН коды | 9405110039 |
| Қысқаша атауы (қаз) | Сызықтық жарык тандау шамы Philips BN086C LED12/NW L1200 SW |
| Жаңа | Жоқ |
| Көлем | 0.001307167 |
| Толық атауы (қаз) | Сызықтық жарык тандау шамы, Philips, BN060C-LED21W/NW-L1200-SW, Сызықты, Қуаты 14Вт, Жарық ағыны 1200лм, Түстемпература 4000K, Ұзындығы 1200мм, Ілгіш жинағымен |
| Жұмыс кезінде тұтынылатын қуат | 14 Вт |
| Жұмыс кернеуі | 220-240В |
| Бағасы төмендетілді | Иә |
| Түсі | Ақ |
| Түс температурасы | 4000K |
| Штрих-код | 8710163344799 |
- Бағасы: 3 229 ₸


