
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Батырмалы ажыратқыш Bticino К4005А Living Now 10А авт.терминалдар 1 модуль 1P 10 AX, 250 В, ажыратқыш, бұрандасыз терминалдар, жарықтандыру мүмкіндігі бар. Ажыратқыш бекітусіз. Кілттермен бірге қолданылады: KG01, KG01M2, KM01, KM01M2, KW01, KW01M2. Жарықтандыру үшін шамдарды пайдалануға болады: H4743/230B, LN4743/230A, LN4743/230T, LN4743/230V Living Now – ең жақсы дизайн мен интеллектуалды Bticino технологиясын біріктіретін жаңа топтама. Мұның бәрі орнатудың дәстүрлі қарапайымдылығымен үйлеседі. Living Now сериясындағы сәндік жақтаулар топтамасында алдыңғы панельдермен жұптастыру үшін арнайы таңдалған әрлеудің 16 нұсқасы бар. Сәндік жақтаулар әртүрлі материалдардан: пластиктен, металдан ("замак" қорытпасы) және ағаштан жасалған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Bticino |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | K4005A |
| Қайырымдылық | N |
| Салмақ | 0.028 |
| Кепілдік | 1 жыл |
| ТҮК коды | 0200210092035 |
| СЭҚ ТН коды | 8536508008 |
| Қысқаша атауы (қаз) | Батырмалы қосқыш Bticino K4005A Living Now, 10A, автоматты терминалдар, 1 модуль |
| Жаңа | Жоқ |
| Көлем | 0.000098235 |
| Толық атауы (қаз) | Батырмалы қосқыш, Bticino, K4005A, Living Now 10A автоматты терминалдары, 1 модуль |
| Бағасы төмендетілді | Иә |
| Штрих-код | 8005543653449 |
- Бағасы: 5 063 ₸


