
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Philips 59452 MESON 125 9W 40K WH кіріктірілген жарықдиодты шам Сенімді жарық көзі болып табылады. Бюджеттік шешім – соқыр әсерсіз және көрінетін пульсациясыз. Негізгі ерекшеліктері мен артықшылықтары: пластикалық корпус. Ойық тесігінің диаметрі - 125 мм. Орнатуды жеңілдету үшін терминал блогы мен драйвер корпусқа біріктірілген. Жарық ағынының біркелкі таралуы үшін диффузордың үлкен ауданы. Жарықдиодты технология электр энергиясына төлемдерді 30%-ға дейін үнемдеуге мүмкіндік береді. 3000K, 4000K және 6500K нұсқалары қол жетімді. Қуатты үнемдеу • Кіріктірілген жарық диоды Жарық эффектісі жүйесінің бөлігі болып табылады • Жарықтың біркелкі таралуы Ұзақ қызмет ету мерзімі • Керемет ұзақ қызмет ету мерзімі — 15 000 сағат Кіріктірілген жарық диоды жүйенің бөлігі болып табылады • Сенімді жарық көзі. Кіріктірілген жарықдиодты жарық көзінің арқасында сіз қабаттаса аласыз
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Philips |
| Жарық ағыны | 700 лм |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түсі | Ақ |
| Түс температурасы | 4000К |
| Шам түрі | Ендірілген |
| Шам түрі | Жарықдиодты |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 915005747801 |
| Қайырымдылық | N |
| Салмақ | 0.175 |
| Кепілдік | 2 жыл |
| ТҮК коды | 0200210091038 |
| СЭҚ ТН коды | 9405110033 |
| Қысқаша атауы (қаз) | Шам Philips 59452 MESON 125 9Вт 4000К Вт жарық диодты жарық диоды |
| Жаңа | Жоқ |
| Көлем | 0.00105474 |
| Толық атауы (қаз) | Шам, Philips, 59465 125-9W-700lm-4000K-WH-recessed LED, MESON, Орнату тесігінің диаметрі 125мм, Қуаты 9Вт, Жарық ағыны 700лм, Түстемпература 4000K, Бейтарап түс, Корпус түсі ақ, Ішке орнатылатын жарықдиод |
| Жұмыс кезінде тұтынылатын қуат | 9 Вт |
| Жұмыс кернеуі | 220-240В |
| Бағасы төмендетілді | Иә |
| Штрих-код | 6947830439621 |
- Бағасы: 2 966 ₸


