


Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
1STPLAYER PS 600W қуат көзі 1STPLAYER PS 600W қуат көзі компьютеріңіздің құрамдас бөліктерін қуатпен қамтамасыз етуге арналған сенімді және тиімді құрылғы болып табылады. Қуат: Қуат көзінің номиналды қуаты 600 Вт құрайды, бұл компьютердің орташа және кейбір қуатты компоненттерін қуаттандыруға жеткілікті қуат береді. Қорғаныс функциялары: Қуат банкінде шамадан тыс жүктеме, асқын кернеу және қысқа тұйықталудан қорғау сияқты әртүрлі қорғаныс функциялары болуы мүмкін, бұл қосылған құрамдастардың қауіпсіздігін қамтамасыз етеді. Техникалық сипаттамалары Форма-фактор ATX Қуаты, Вт 600 Қуат коэффициентін түзеткіш (PFC) Белсенді Сертификат 80 PLUS - Қуат коннекторлары мат. тақталар 24 pin Поддер
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | 1stPlayer |
| Формфактор | ATX |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | PS-600FK |
| Қауіпсіздік | OPP/OVP/UVP/SCP |
| Қайырымдылық | N |
| Салмақ | 1.64 |
| Кіріс кернеуі | 100-240V |
| Өлшемдері (ШхГхВ) | 140х150х86 мм |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Қосымша салқындату | Желдеткіш 12 см |
| ТҮК коды | 0200245879984 |
| СЭҚ ТН коды | 8504403008 |
| Тауардың коды Kaspi | 101418138 |
| Molex қосқыштарының саны (4 істікшелі) | 2 |
| PCI-E қосқыштарының саны (6+2 pin) | 2 |
| SATA қосқыштарының саны | 6 |
| CPU қуат қосқышы (pin) | 8 |
| Қуат қосқышы мат.тақталар (24pin) | 1 |
| Қуаты (Вт) | 600 Вт |
| Жаңа | Жоқ |
| Көлем | 0.0062776 |
| Бағасы төмендетілді | Иә |
| Қоректендіру блогының стандарты | ATX |
| Түсі | Қара |
| Штрих-код | 6974418987700 |
- Бағасы: 18 694 ₸


