


Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
1STPLAYER SR 600W СТАНДАРТТЫ қуат көзі 1STPLAYER SR 600W СТАНДАРТТЫ қуат көзі компьютер компоненттерін қуатпен қамтамасыз етуге арналған сенімді және тиімді құрылғы болып табылады. Қуат: Қуат көзінің номиналды қуаты 600 Вт құрайды, бұл компьютердің орташа және кейбір қуатты компоненттерін қуаттандыруға жеткілікті қуат береді. Қорғаныс функциялары: Қуат банкінде шамадан тыс жүктеме, асқын кернеу және қысқа тұйықталудан қорғау сияқты әртүрлі қорғаныс функциялары болуы мүмкін, бұл қосылған құрамдастардың қауіпсіздігін қамтамасыз етеді. Техникалық сипаттамалары Форма-фактор ATX Қуаты, Вт 600 Қуат коэффициентін түзеткіш (PFC) Белсенді Сертификат 80 PLUS Standart Қуат коннекторлары мат. тақталар 24 pin
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | 1stPlayer |
| Формфактор | ATX |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | PS-600BS |
| Қауіпсіздік | OVP / OPP / SCP |
| Қайырымдылық | N |
| Салмақ | 1.85 |
| Кіріс кернеуі | 200-240V |
| Өлшемдері (ШхГхВ) | 140х150х86 мм |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Қосымша салқындату | Желдеткіш 12 см |
| СЭҚ ТН коды | 8504403008 |
| Тауардың коды Kaspi | 101418135 |
| Molex қосқыштарының саны (4 істікшелі) | 3 |
| PCI-E қосқыштарының саны (6+2 pin) | 2 |
| SATA қосқыштарының саны | 5 |
| CPU қуат қосқышы (pin) | 8 |
| Қуат қосқышы мат.тақталар (24pin) | 1 |
| Қуаты (Вт) | 600 Вт |
| Жаңа | Жоқ |
| Көлем | 0.00744 |
| Қоректендіру блогының сертификаты | 80+ Standard |
| Бағасы төмендетілді | Иә |
| Қоректендіру блогының стандарты | ATX |
| Түсі | Қара |
| Штрих-код | 6974418989605 |
- Бағасы: 22 962 ₸


