


Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Deepcool PL750D қуат көзі PL750D модульдік емес DeepCool қуат көздерін 12VHPWR кабелі арқылы жаңартады және оларды INTEL ATX3.0 стандартына сәйкестендіреді. Блоктар 80 PLUS BRONZE талаптарына сәйкес сертификатталған, 120 мм гидравликалық көтергіш желдеткішпен жабдықталған және көптеген жылдар бойы тұрақты қуат береді ATX3.0 INTEL компаниясының соңғы ATX3.0 стандартына сүйене отырып, PL750D бір жыл ішінде жүйенің жалпы қуатын екі есе арттыруға қабілетті. 0,1 мс, сондықтан кернеудің жоғарылауы ешқашан проблема болмайды. Жеткізу көлеміне 450 Вт-қа дейінгі кірістірілген PCie 5.0 қуат қосқышы кіреді. ПРЕМИУМ ЭЛЕКТРОЛИТТІК КОНДЕНСАТОРЛАР Жоғары сапалы электролиттік конденсаторлар PL-D сериялы қуат көздеріне толық жүктеме кезінде (100%) ≥16 мс күту уақытын үнемдеуге мүмкіндік береді және олар электр қуатының қысқа мерзімді үзілістерін оңай жеңе алады. МЫЗҒЫМАС СЕНІМДІЛІК сенімді және тұрақты ПИТ қамтамасыз етеді
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Deepcool |
| Формфактор | ATX |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | R-PL750D-FC0B-WDEU-V2 |
| Қауіпсіздік | OCP/OVP/UVP/OPP/SCP/OTP/NLO/SIP |
| Қайырымдылық | N |
| Салмақ | 2.625 |
| Өлшемдері (ШхГхВ) | 140х150х86 мм |
| Кепілдік | 5 жыл |
| Қосымша салқындату | Желдеткіш 12 см |
| СЭҚ ТН коды | 8504403008 |
| Қуаты (Вт) | 750 Вт |
| Жаңа | Жоқ |
| Көлем | 0.008081333 |
| Бағасы төмендетілді | Иә |
| Қоректендіру блогының стандарты | ATX |
| Түсі | Қара |
| Штрих-код | 6977659460407 |
- Бағасы: 40 368 ₸


