


Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Formula V AP-650MM қуат көзі Қуатты барынша тиімді пайдалану үшін жасалған бұл қуат көзі жүйеңіздің тұрақты жұмысын қамтамасыз етіп, энергия шығынын азайтады. Жоғары сапалы құрастыру және салалық стандарттарды сақтай отырып, ол компьютерде біркелкі және сенімдірек жұмыс істеуге ықпал ете отырып, құрамдас бөліктеріңізге қажетті қуатты қамтамасыз етеді. – Жапондық конденсатор – ERP 2013 Лот 6 – ЕО стандарты 80 PLUS 230 В – Гидравликалық мойынтірегі және интеллектуалды автоматты термиялық бақылауы бар 12 сантиметрлік дыбыссыз желдеткіш. – Сенімді қорғаныс, OVP, UVP, OPP, SCP – Жақсартылған ауа ағыны бар корпустың талғампаз дизайны – Қара жалпақ кабель мен қосқыштардың жеткілікті ұзындығы
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Артикул | AP-650MM |
| Қауіпсіздік | OPP/OVP/UVP/SCP |
| Қайырымдылық | N |
| Салмақ | 1.87 |
| Кіріс кернеуі | 200-240V |
| Өлшемдері (ШхГхВ) | 140х150х86 мм |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Қосымша салқындату | Желдеткіш 12 см |
| СЭҚ ТН коды | 8504403008 |
| Тауардың коды Kaspi | 118756836 |
| Molex қосқыштарының саны (4 істікшелі) | 2 |
| PCI-E қосқыштарының саны (6+2 pin) | 2 |
| SATA қосқыштарының саны | 6 |
| CPU қуат қосқышы (pin) | 8 |
| Қуат қосқышы мат.тақталар (24pin) | 1 |
| Қысқаша атауы (қаз) | Қуат көзі Formula V AP-650MM |
| Қуаты (Вт) | 650 Вт |
| Жаңа | Жоқ |
| Көлем | 0.00738948 |
| Толық атауы (қаз) | Қуат көзі, Formula V, AP-650MM, 650W, ATX, APFC, 20+4 pin, 4+4pin, 6*Sata, 2*Molex, 2*PCI-E 6+2 pin, Желдеткіш 12см, Қуат кабелі, Қара |
| Қоректендіру блогының сертификаты | 80+ Standard |
| Бағасы төмендетілді | Иә |
| Қоректендіру блогының стандарты | ATX |
| Түсі | Қара |
| Штрих-код | 4711401660729 |
- Бағасы: 23 970 ₸


