


Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
G4 Smart бейне қоңырауы | Aqara Smart Video Doorbell G4 Есіктің жанындағы қозғалысты жазып алып, хабарландыру жібереді. Беттерді таниды және олар бойынша автоматтандыруды іске қосады. Смартфонға хабарландыру алыңыз және екі жақты байланысты қолдаудың арқасында смартфон арқылы есік қоңырауына жауап беріңіз. Бейне қоңырау маршрутизаторға Wi-Fi арқылы қосылады және басқа Aqara құрылғыларымен жұмыс істейді. G4 Aqara бейне қоңырауы қалай жұмыс істейді екі модульден тұрады: сыртқы және ішкі. Сыртында камера, қоңырау түймесі және қозғалыс сенсорлары орнатылған. Сондай-ақ оның ішінде динамик пен микрофон орнатылған. Ішкі модульде кіріктірілген динамиктер бар. Қонақтармен сөйлесу үшін микрофон ретінде смартфонды пайдалануға болады. Тамақтандыру
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Aqara |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | SVD-C03 |
| Қайырымдылық | N |
| Салмақ | 0.585 |
| Өлшемдері (ШхГхВ) | 14,2х6,5х3 см |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Дауыс зорайтқыш байланыс | 2 Вт |
| СЭҚ ТН коды | 8517692000 |
| Жаңа | Жоқ |
| Көлем | 0.0017955 |
| Тамақтандыру | 5 В ⎓ 1 А (қоректендіру блогы жинаққа кірмейді) |
| Порттар | USB Type-C |
| Бейне ажыратымдылығы | 1080p |
| Бағасы төмендетілді | Иә |
| Құрамы | Пластик |
| Көру бұрышы | 160° |
| Түсі | Қара |
| Штрих-код | 6970504218659 |
- Бағасы: 47 366 ₸


