

Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
1STPLAYER PS130 процессорына арналған салқындатқыш 1STPLAYER PS130 процессорына арналған салқындатқыш процессорды салқындату үшін сенімді және тиімді шешімді ұсынады. Салқындату өнімділігі: PS130 салқындатқышы процессордан жылуды тиімді кетіретін жоғары сапалы желдеткіш пен жылу өткізгіш блоктың арқасында процессорды тиімді салқындатуды қамтамасыз етеді. Оңай орнату: PS130 салқындатқышын орнату өте қарапайым және арнайы құралдарды қажет етпейді, соның арқасында процессорға салқындатқышты тез және оңай ауыстыруға немесе орнатуға болады. Тыныш жұмыс: PS130 салқындатқышы ең аз шу деңгейінде жақсы салқындату өнімділігін қамтамасыз етеді, бұл компьютердің жұмысын ыңғайлы етеді. Техникалық сипаттамалар INTEL ұясы: 115x/1200/1700; AMD: AM4/AM5
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | 1stPlayer |
| қызметі | Процессорға арналған |
| Мойынтірек түрі | Гидродинамикалық |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| TDP | 220W |
| Артикул | PS130 |
| Қайырымдылық | N |
| Салмақ | 1.2 |
| Ауа ағыны | 77,97 CFM |
| Процессорға арналған салқындатқыштың биіктігі, мм | 157 |
| Өлшемдері (ШхГхВ) | 130х90х157 мм |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Желдеткіштің диаметрі, мм | 130 |
| Қосымша ақпарат | Төрт 6 мм мыс жылу құбыры |
| СЭҚ ТН коды | 8414592000 |
| Тауардың коды Kaspi | 119906453 |
| Желдеткіштер саны | 1 дана |
| Кернеу | 12 Вольт |
| Жаңа | Жоқ |
| Көлем | 0.0060417 |
| Айналу жылдамдығы | 1600 айн/мин |
| Бағасы төмендетілді | Иә |
| Розетка | Intel LGA 1700/1200/115х+AMD AM5/AM4 |
| Қосқыш түрі | 4 pin PWM |
| Шу деңгейі | 32,1 дбА |
| Түсі | Қара |
| Штрих-код | 6974418985867 |
- Бағасы: 12 719 ₸


